FIT CIASTKA bananowo – owsiane | dowlaszpaula

   Cześć Fitnessiaki, 
wiem, że dzisiaj większość z Was żyje jutrem i oczekuje na pyszne pączki faworki ale dzisiaj jeszcze możecie zrobić FIT CIASTECZKA! Jeżeli chodzi o tłusty czwartek to ja też nie mogę się doczekać pączków jakie robi tylko moja babcia, i miałam zrobić przepisy na odtłuszczone pączki jakieś inne pyszności ale stwierdziłam, że to bezsensu bo od jednego, dwóch paczków jeszcze nikt nie przytył a słyszałam o tym, że ...zjedzone w tłusty czwartek idzie tylko w biust! 


Składniki na ciasteczka (16 sztuk):

* 1 duży dojrzały banan
* 1 szklanka płatek owsianych
* 1 mała łyżeczka ksylitolu
* 2 jajka
* garść pestek dyni
* garść słonecznika
* 2 kostki gorzkiej czekolady

Wykonanie:

*czekoladę drobno posiekać
* banana rozgnieść widelcem dodać wszystkie składniki i wymieszać
* odstawić na ok. 20min
* formować kulki i wykładać na blache
* piec 25 min w 180stopniach 🙂

Post Author: Paula Dowlasz

18 thoughts on “FIT CIASTKA bananowo – owsiane | dowlaszpaula

    TuKama

    (7 lutego 2018 - 10:42)

    Kiedyś już piekłam podobne ale z dodatkiem bananów jeszcze nie 😀

    Kinga Beściak

    (7 lutego 2018 - 10:42)

    Aż ślinka cieknie! Muszę kiedyś wypróbować ten przepis, koniecznie

    Aleksandra B.

    (7 lutego 2018 - 10:42)

    wyglądają pysznie, chętnie bym się skusiła
    http://www.aleksandramistake.pl

    Jarek Cieśla

    (7 lutego 2018 - 10:51)

    Ciekawie nie wygląda może ale spróbować w smaku chętnie bym to zrobił. Pozdrawiam i wielu takich przepisów życzę.

    Gabriela Jaworska

    (7 lutego 2018 - 12:01)

    robiłam je i bardzo mi smakowały 🙂
    Mój blog

    NinaArtist

    (7 lutego 2018 - 15:24)

    O matko, moje ulubione, a ostatnio zgubiłam przepis 😀

    Anonimowy

    (7 lutego 2018 - 20:39)

    Siemka 😉 długo myślałam, czy napisać,ale uznałam, że każda kobieta lubi komplementy, więc muszę to napisać ;D
    Obserwuję się od czasów kiedy byłaś gruuuba (nie boję się tego napisać, bo tak było)… I przez pewien okres obserwując, myślałam – co ona tyle ćwiczy jak i tak nie widać już nic… Ale… Niedawno dodałaś zdjęcie gdzie napisałaś, że jest różnica 7kg… i powiem Ci – wooow. Widać to od razu, gołym okiem… potem dodałaś zdj w szarych? leginsach i czarnym staniku, przed lustrem. Kolejne zdjęcie, na którym widać duży postęp. Bardzo Cię podziwiam, że powoli dążysz do czegoś, a zdjęcia są najlepszym dowodem na to, że idziesz w dobrym kierunku 🙂
    Zdjęcie porównawcze w czarnej sukience w kwiatki, a obok w szarych leginsach – normalnie NIE DO WIARY, że ktoś SAM w domowym zaciszu osiągnął tak spektakularny efekt… Podziwiam, gratuluję, trzymam kciuki dalej! No i mam nadzieję, że może uda Ci się coś zrobić z tym brzuchem? Bo kiedyś pisałaś, że to właśnie efekt dużej utraty wagi, że został taki jego kształt. Wybacz, że tu piszę, ale nie mam nigdzie konta, gdzie mogę coś napisać. Jeszcze raz GRATULUJĘ!

    Natka !

    (7 lutego 2018 - 20:39)

    Fit ciasteczka? Brzmi i wygląda przepysznie! <3
    Skorzystam z przepisu.
    Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

    Paula Dowlasz

    (7 lutego 2018 - 20:40)

    Dziękuję bardzo mi miło! Każdy taki komentarz daje mi ogromnego kopa 💪🔥🔥!

    Patrycja Lewandowska

    (8 lutego 2018 - 09:30)

    Pysznie wyglądają, ale gotować ani piec itp nie umiem 🙂

    Zalatana Rodzinka

    (8 lutego 2018 - 09:30)

    A czy ksylitol można zastąpić zwykłym cukrem?

    Mama nawypasie

    (8 lutego 2018 - 09:30)

    Ostatnio robiłam bardzo podobne 🙂 Ale nie dodałam żadnego słodzidła i przyznam szczerze, że były pyszne, mimo tego, że nie były słodkie 🙂

    Pielęgnacyjny Zakątek

    (8 lutego 2018 - 09:30)

    Te ciasteczka faktyczne są bardzo dobre, jadłam je u znajomych i były rewelacyjne:)

    Paula Dowlasz

    (8 lutego 2018 - 09:30)

    🙂

    Paula Dowlasz

    (8 lutego 2018 - 09:31)

    Polecam 🙂

    Paula Dowlasz

    (8 lutego 2018 - 09:31)

    Ooo to z czym byly?:)

    Aleksandra Kaleta

    (8 lutego 2018 - 12:13)

    Ooo, wyglądają na proste do zrobienia. Zapisuję przepis i wypróbuję z chęcią 🙂

    Krzysztof Kowalski