Jakie wybrać donice aby sąsiedzi nam zazdrościli?

Wiosna to idealny czas aby zadbać o wystrój przed domem albo na balkonie. U mnie w domu moja mama na wiosnę ma szał związany z kwiatami. Dlatego dzisiaj pogadamy trochę o tym jakie donice warto wybrać aby służyły nam one na kilka lat, pasowały do otoczenia i aby były ciągle modne. Bo jak możemy zauważyć moda zmienia się cały czas a nie warto marnować pieniędzy i co roku zmieniać donic.

Idealne donice – na co zwrócić uwagę?

  • otwór odpływowy
  • warstwa filtrująca
  • dno pojemnika z rośliną nie powinno dotykać podstawki, ponieważ to utrudnia odpływanie wody

Rozmiar donicy powinien być dużo ważniejszy niż jego wygląd. ponieważ Twoja roślina musi mieć dobre warunki do wzrostu. Donice powinny być odpowiednie do wielkości bryły naszej rośliny i w miarę wzrostu rośliny zmieniać jej donice na większe.

Rodzaje donic które oferują nam sklepy:

Donice z betonu architektonicznego- pewnie zainteresowało Was co to za rodzaj donic. Jest to niezwykle efektowne i nowoczesne rozwiązanie do sadzenia naszych kwiatów. Dzięki donicom z betonu architektonicznego nadamy zupełnie nowego wyglądu dla naszego tarasu czy balkonu. VHTC oferuje nam estetyczne donice z systemem nawadniającym także te donice spełniają najważniejsze punkty którymi musimy się kierować przy ich wyborze. Jeżeli te donice skradły Ci serce to mam dla Ciebie dobrą wiadomość, są one produkowane w wielu rozmiarach, formach i wzorach więc na pewno znajdziesz dla siebie odpowiednią. Gwarantuje, że donice z betonu architektonicznego pomogą Ci zaaranżować przestrzeń idealną, perfekcyjną i indywidualną.

 

 

Post Author: Paula Dowlasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *