Jak schudnąć do lata? Zbuduj formę!

Jeżeli właśnie obudziłaś się z myślą JAK SCHUDNĄĆ DO LATA to muszę Cię pocieszyć i poinformować, że mam dla Ciebie ostatnią szansę na to aby do lata Twoja figura zmieniła się na lepsze. Nie masz pomysłu od czego zacząć, nie wiesz co jeść i jak zabrać się za treningi? Siądź spokojnie i zobacz jakie znalazłam dla Ciebie rozwiązanie. 6 tygodni z dietetykiem Michałem Wrzoskiem, ostatnie 6 tygodnie do wakacji z pełną opieką.

 

Jeżeli interesuje Cię:

 • pełnowartościowy jadłospis na każdy tydzień
 • materiały video z treningami na różne partie ciała
 • treningi online na FB oraz instagramie
 • sekrety jak schudnąć
 • zdrowe porady

 

To trafiłaś idealnie, Michał wyszedł z inicjatywą i chce pomóc osobom takim jak Ty! Może czasu jest mało i ja często powtarzam, że tak „na szybko” to się nie uda ale warto spróbować. Może akurat teraz uda Ci się zacząć budować formę i te 6 tygodni z Michałem sprawi, że nabierzesz ogromnego rozpędu i chęci do zmiany swojej sylwetki. Schudnąć nie jest łatwo ale z dobrymi radami i wskazówkami może to być najlepszy okres w Twoim życiu. Ja pomimo, iż nie muszę to dołączyłam do akcji z ciekawości może akurat dowiem się jeszcze jakiś trików i nauczę nowych ćwiczeń. Często piszecie do mnie „chce schudnąć ale nie mam pieniędzy na siłownie i zdrowe jedzenie” a więc teraz masz szanse podjąć DARMOWE WYZWANIE – spróbuj a przekonasz się czy było warto, nic nie tracisz a możesz zyskać wiele.

 

Wydarzenie Michała zaczęło się wczoraj ale potrwa aż do 24 czerwca więc w każdym momencie możesz dołączyć. Jeżeli jesteś nastawiona sceptycznie to tego rodzaju eventów to spójrz na ludzi którym Michał pomógł osiągnąć dużo lepszą sylwetkę i dołącz do wydarzenia jak najszybciej.

 

 

Zanim napisałam ten artykuł to przejrzałam naprawdę wiele metamorfoz Michała i muszę szczerze powiedzieć, że ten chłopak na pewno pomoże i poradzi Ci „JAK SCHUDNĄĆ”.

Post Author: Paula Dowlasz

6 thoughts on “Jak schudnąć do lata? Zbuduj formę!

  Simpliko

  (16 maja 2018 - 09:01)

  Właśnie zastanawiam się czy nie zasięgnąć porady taksjgk specjalisty. Borykam się z problemami tarczycy od prawie 3 tygodni chodzę na siłkę a waga stoi… Może i jakiś centymetr ubyło ale nie zadowala mnie ten wynik w takim czasie…. Fajnie że tu trafiłam. Zapoznam się z jego oferta szerszej 😊

   Paula Dowlasz

   (18 maja 2018 - 07:14)

   Jeżeli masz chorą tarczycę to lepiej zasięgnij opinii specjalisty który podejdzie do Ciebie indywidulanie. Wyzwanie Michała jest skierowane do osób bez chorób. Tzn. z ćwiczeń korzystaj ale jadłospisy i różne wskazówki bierz z dystansem :-*

  rodzinka 2+3

  (16 maja 2018 - 10:15)

  tu nie tylko widać schudniecie ale też i prace z ciałem 😀

   Paula Dowlasz

   (18 maja 2018 - 07:12)

   Bardzo się cieszę, że to widać 🙂

  Monika Kilijańska

  (16 maja 2018 - 11:04)

  Cały czas nie umiem się zmotywować do ruchu.

   Paula Dowlasz

   (18 maja 2018 - 07:12)

   Warto jest się ruszać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *