Dieta pudełkowa – czas START!

Jedzenie z dostawą pod drzwi, czyli dieta pudełkowa.

Jeszcze do niedawna hasło “dieta pudełkowa” kojarzyło nam się z gwiazdami i celebrytami, które korzystały z tego rodzaju diet, by w zabieganym czasie odżywiać się regularnie. Dieta pudełkowa, czyli catering dietetyczny upowszechniły się jednak i dziś coraz więcej osób sięga po to rozwiązanie, aby jeść smacznie i zdrowo bez konieczności długiego przygotowania dań.

 

Czy warto skorzystać z diety pudełkowej?

Coraz więcej osób zwraca baczniejszą uwagę na to, co je. Jak grzyby po deszczu w sklepach pojawiają się półki z żywnością ekologiczną i zdrową. W prasie i Internecie możemy przeczytać o kolejnych produktach zaliczanych do “superfoods”. Na talerzu zamiast schabowego w panierce pojawia się ryba na parze czy cielęcina. Nie da się zaprzeczyć, że takie zmiany są zmianami na lepsze. Faktem jednak jest to, że coraz więcej osób dużo pracuje i nie chce spędzać wielu godzin na zakupach, a następnie na przygotowywaniu produktów. Im z pomocą przyjdzie dieta pudełkowa.

 

Smacznie, zdrowo i wygodnie – czy to można połączyć?

Osobom, które chcą jeść smacznie, zdrowo, a przy okazji nie namęczyć się w kuchni, z pomocą przychodzi Dietykieta, czyli firma cateringowa, zajmująca się dostawą dań na cały dzień do domów Wrocławia, Bolesławca, Legnicy, Wałbrzycha, Jeleniej Góry czy Świdnicy. W ofercie Dietykiety każdy znajdzie coś dla siebie – oferuje ona cztery diety: południową, Paleo+, bez ryb i wegetariańską, które jednak można dopasować do własnych oczekiwań i potrzeb. Ponadto Dietykieta oferuje bezpłatną pomoc dietetyka, który pomoże wybrać dietę oraz usługę witaminizacji, czyli suplementacji witamin dobranej do potrzeb twojego organizmu.

 

Jedzenie powinno być lekarstwem.

Prawidłowe odżywianie jest podstawą naszego dobrego samopoczucia. Dietykieta dobrze to rozumie, więc dania diety pudełkowej są przygotowane z produktów najwyższej jakości. Mięso pochodzi ze sprawdzonych hodowli, jajka od kur z wolnych wybiegów, warzywa i owoce od małych dostawców, którzy stosują metody ekologicznych upraw. W dietach zostały wyeliminowane polepszacze smaku oraz konserwanty, smak daniom nadają starannie dobrane zioła oraz sól himalajska. W daniach nie brakuje świeżych warzyw i owoców, a także pełnych witamin kiszonek.
Catering dietetyczny jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem i można przypuszczać, że coraz więcej osób będzie chętnie korzystać z tego rozwiązania, by jeść smacznie, zdrowo i wygodnie.

Post Author: Paula Dowlasz

21 thoughts on “Dieta pudełkowa – czas START!

  Monika

  (23 maja 2018 - 08:54)

  Jest to ciekawa opcja i myślę, że skusi wielu. Osobiście jednak lubię też mieć radość z przygotowywania posiłków, samodzielne gotowanie, eksperymentowanie, wyszukiwanie przepisów daje mi ogromną radość, nie zrezygnowałabym z tego na co dzień. Natomiast, gdy czuje zmęczenie czy też nie mam czasu wolę wyjść do knajpki.

   Paula Dowlasz

   (23 maja 2018 - 08:58)

   Dziękuje za podzielenie się swoją opinią :-*

  Cudowny blog, uwielbiam takie pyszności przygotowywać, to o wiele lepsze niż kupowanie jakiegoś dziadostwa w sklepach 🙁

  http://recenzentka-doskonala.blogspot.com/2018/05/caa-przyjemnosc-po-mojej-stronie.html

   Paula Dowlasz

   (23 maja 2018 - 14:02)

   Dziadostwa hehehe 😛

  Marzena WM

  (23 maja 2018 - 10:03)

  Nie dla mnie ta dieta, ale myślę, że dla wielu to będzie dobre rozwiązanie 🙂

   Paula Dowlasz

   (23 maja 2018 - 14:02)

   Na pewno wiele osób lubi korzystać z tych rozwiązań 🙂

  wielopokoleniowo

  (23 maja 2018 - 10:49)

  W sumie nie wiem czemu, ale jakoś nie kusi mnie taka dieta 😉

   Paula Dowlasz

   (23 maja 2018 - 14:02)

   🙂

  Gaba90

  (23 maja 2018 - 11:15)

  Super 😁

   Paula Dowlasz

   (23 maja 2018 - 14:02)

   Wiem 😛

  krystynabozenna

  (23 maja 2018 - 11:26)

  Świetna propozycja , szkoda że u nas takiego dostawcy nie ma 🙂

  Justyna

  (23 maja 2018 - 11:33)

  Można się czasem naciąć – nie zawsze jakość idzie w parze z ceną… wystarczy spojrzeć na najnowszy raport inspekcji handlowej… warto uważnie wybierać firmę, która ma nam dostarczać jedzenie.

   Paula Dowlasz

   (23 maja 2018 - 14:03)

   Zgadzam się z Tobą 🙂

  Ania

  (24 maja 2018 - 10:04)

  Jestem blogerką kulinarną, więc niestety nie mogę sobie pozwolić na dietę pudełkową nawet, gdybym chciała 😉 Myślę jednak, że jest to super opcja dla wszystkich, którzy nie mają czasu na przygotowanie zdrowych posiłków własnoręcznie. Wiadomo, taka usługa będzie droższa niż kupowanie gotowych potraw do mikrofali w sklepie , ale spłaci się później, gdy nasi znajomi będą grzali ławkę w przychodni… 🙂

  Life by MARCELKA

  (24 maja 2018 - 10:17)

  od dawna kusi mnie taka dieta 😀

  Ewa

  (24 maja 2018 - 11:11)

  Chętnie bym skorzystała. Gdyby nie koszt 😉

  Zołza z kitką

  (24 maja 2018 - 14:32)

  Dieta pudełkowa jest świetnym rozwiązaniem – jednak nie każdy może sobie na nią pozwolić. Przeważnie miesięczny koszt takiej diety to co najmniej 1000 zł – przy 2-3 osobach w rodzinie wychodzi dość kosztowny „biznes”;)

  Joanna

  (25 maja 2018 - 10:03)

  Byłam na diecie pudełkowej i muszę przyznać, że to był okres na prawdę zdrowego i jakościowego jedzenia przy żadnym wysiłku z mojej strony.

  czerwonafilizanka

  (31 maja 2018 - 11:11)

  Dobre jedzenie to podstawa

  3xmama

  (5 lipca 2018 - 08:10)

  Chętnie bym czasem to wykorzystała, bo przy trójce dzieci bywa ciężko. Zawsze mi brakuje czasu.

   Paula Dowlasz

   (6 lipca 2018 - 07:13)

   To jest bardzo dobry pomysł jak ma się dzieci 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *