Pudełko na koperty – potrzebne czy jednak fanaberia Panny Młodej?

Pudełko na koperty czyli rzecz o której kiedyś nikt by nie pomyślał a dzisiaj jest sprawą oczywistą. Wybierając prezent dla Młodej Pary kierujemy się tym co oni chcą dostać, czyli  co mają napisane w zaproszeniach i nikogo już nie dziwi prośba „by w kopertę włożyć grosik”. Ale Państwo Młodzi muszą gdzieś te koperty z grosikami włożyć i na samym początku gdy tylko ludzie zaczęli dawać koperty to odbierał je świadek i chował do kieszeni, toreb itp. Nikogo to nie raziło ale jednak z czasem uznano to za mało eleganckie i na salony ślubne wkroczyło: pudełko na koperty!

Czas leci, lata płyną a producenci czasu nie marnują i w każdym sklepie z dodatkami ślubnymi bardzo ważną kategorią są właśnie pudełka na koperty. Poszukując naszego idealnego pudełka na koperty zajrzałam do sklepu wedding market i ich oferta zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie. Styl naszego wesela jest mocno określony i nie mam zbyt wielu możliwości wyboru jednak nawet my znaleźliśmy coś dla nas.

Pudełko na koperty jest nie tylko dodatkiem i ozdobą ale też chroni to co w tych kopertach jest. Wybierając pudełko na koperty musimy się kierować nie tylko kolorem i stylem ale też bardzo ważne jest aby nie można było go otwierać kilka razy. Najlepsze są te które można otworzyć tylko raz, rozumiecie aby nikt nie wsadzał tam swoich rąk. Nie chciałabym aby ktoś czytał życzenia które są tylko dla nas, nie chciałabym aby potem były jakieś nie miłe sytuacje a więc najlepiej samemu o to zadbać.

Dla mnie najbardziej podobają się zwykłe, proste takie typowe pudełka ale mamy ogromny wybór i ostatnio moją uwagę przykuła ogromna świnka skarbonka, naprawdę ogromna i różowa. Jutowe worki z przeróżnymi napisami, plastikowe wielkie koperty z inicjałami pary młodej – wydaję mi się, że każdy dla siebie znajdzie idealne rozwiązanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy pudełko na koperty jest niezbędnym elementem wesela? Nie,  wesele może odbyć się bez niego ale skoro można jeszcze bardziej zaakceptować ten dzień i motyw przewodni to czemu nie skorzystać?

 

Post Author: Paula Dowlasz

12 thoughts on “Pudełko na koperty – potrzebne czy jednak fanaberia Panny Młodej?

  patrycja

  (26 maja 2018 - 19:10)

  Moim zdaniem takie pudełka to bardzo dobry pomysł, koperty są w jednym miejscu i na pewno się nie pogubią.

   Paula Dowlasz

   (27 maja 2018 - 10:45)

   Dokładnie 🙂

  Life by MARCELKA

  (27 maja 2018 - 00:02)

  podoba mi się takie rozwiązanie, choć sama z niego nie skorzystałam

   Paula Dowlasz

   (27 maja 2018 - 10:45)

   Dlaczego sama nie wybrałaś pudełka? 🙂

  Olga Kłos

  (27 maja 2018 - 07:09)

  Moim zdaniem, to dość dobry pomysł. Wesele jest raz, więc czemu nie.

   Paula Dowlasz

   (27 maja 2018 - 10:44)

   Dokładnie 🙂

  NewEnglandBlog

  (27 maja 2018 - 07:35)

  Uważam, że jest to bardzo dobry pomysł. Sama na to nie wpadłam.

   Paula Dowlasz

   (27 maja 2018 - 10:44)

   A kiedy było wesele? 🙂

  KOM

  (27 maja 2018 - 10:47)

  Ładne to, ale trochę się obawiam, że takie pudełko to łatwy łup dla złodzieja. Łatwo mu zlokalizować tę skarbonkę i się na nią zaczaić

   Paula Dowlasz

   (28 maja 2018 - 09:02)

   No o tym to nie pomyślałam 😀

  3xmama

  (5 lipca 2018 - 08:08)

  Kiedy ja brałam ślub nie było jeszcze takich pudełek, ale uważam to za dobre rozwiązanie. Nic się nie zgubi i wygodniej przechować przez czas wesela.

   Paula Dowlasz

   (6 lipca 2018 - 07:13)

   Tak, pudełka to super opcja 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *