Łóżko – ulubiony mebel.

Łóżko to magiczne miejsce w którym możesz się wyspać, zrelaksować i cieszyć się chwilą. Wybierając łóżko musimy wybrać je dobrze! Wiele razy śpiąc gdzieś po weselu, u znajomych czy rodziny budzimy się strasznie zmęczeni a dodatkowo bolą nas wszystkie kości. Ja lubię takie trochę twarde a jednak miękkie materace a mój Wojtek uwielbia spać na twardym. Czasami wydaję mi się, że nie miałby on problemu aby spać na podłodze.

My jesteśmy właśnie na etapie wyboru łóżka do wspólnej i naszej pierwszej sypialni i na początku skupiamy się aby łóżko pasowało do reszty wnętrza. Dopiero gdy wpisałam w google: łóżko – zobaczyłam jak wiele jest ich do wyboru. Przeglądając oferty trafiłam na łóżka pikowane, tapicerowane, drewniane i metalowe. Gdy zobaczyłam łóżka metalowe od razu wpadłam w zachwyt i przypomniały mi się filmy amerykańskie gdzie zawsze były takie łóżka. Kolejnym moim a w zasadzie naszym typem są łóżka drewniane. Teraz mam łóżko z drewna i nie mogę powiedzieć na nie złego słowa. Drewno zawsze wygląda dobrze i jest uniwersalne. Najbardziej jednak podobają nam się łóżka pikowane ponieważ są bardzo stylowe i nowoczesne!

Najważniejsze przy wyborze łóżka:

  • wybieraj rozsądnie – jeżeli Twoja cała sypialnia jest z drewna i w takim klimacie chcesz ją utrzymać to zapomnij o łóżku pikowanym (nawet jak jest najpiękniejsze).
  • patrz dokładnie na wymiary łóżka – nie szalej z największym  jeżeli Wasza sypialnia jest mała, i łóżko miałoby zając w niej najwięcej miejsca.
  • sprawdzaj ceny, szukaj w różnych sklepach i przeglądaj internet. W sklepach on-line często mamy dużo lepsze ceny.

 

 

łóżka pochodzą ze sklepu: EDINOS

 

 

Post Author: Paula Dowlasz

1 thought on “Łóżko – ulubiony mebel.

    AllMyPassions

    (13 września 2018 - 10:07)

    Ja swojego tapicerowanego łóżka z ogromnym zagłówkiem nikomu nie oddam 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *