Sprzedaj to! * za darmo *

Od kiedy tylko pamiętam lubiłam wystawiać na sprzedaż swoje rzeczy. Nie lubię wyrzucać ani nie lubię gromadzić a więc sprzedaż na różnych portalach jest idealnym rozwiązaniem. Pamiętam jak byłam mała i jeździłam z rodzicami na giełdy samochodowe. To był niedzielny rytuał. Ktoś sprzedawał, ktoś kupował a jeszcze inni jeździli tam aby pospacerować i zjeść kiełbaski z grilla. Czy giełdy jeszcze istnieją? Szczerze – NIE WIEM!

Teraz jak ktoś mówi „SPRZEDAJ” od razu mam na myśli sprzedaż w sieci. Bez wychodzenia z domu z możliwością pozostania w piżamach i z kubkiem kawy w ręku – totalny relax! Na spokojnie możesz zrobić zdjęcia, opisać daną rzecz, dodać swój numer kontaktowy i czekać aż chętny kupiec się odezwie. Jeżeli szkoda Ci kilku złoty na umieszczenie ogłoszenia w sieci to musisz poszukać dobrze bo już wiele portali oferuje nam darmowe ogłoszenia i nie będziesz musiał jeździć z kartą „SPRZEDAM” na swoim samochodzie.

Uwielbiam to, że szukając samochodu mogę zobaczyć WSZYSTKIE jakie są obecnie wystawione na sprzedaż. Porównać ich ceny a dzięki filtrom wyszukam tylko takie które są w zasięgu moich możliwości. Kiedyś brało się gazetę, mazak i szukało się tego co nas interesuje… Teraz wystarczy telefon, tablet czy laptop i mamy przed sobą ogłoszenia z całego świata.

Możesz kupować i sprzedawać wszystko i wszędzie. Masz dostęp do statystyk i widzisz ile osób widziało Twoje ogłoszenie, ile osób wzięło numer telefonu a ile osób tylko „obserwuje” Twoje ogłoszenie i pewnie (a to cwaniacy) czekają aż obniżysz cenę…:-)

Możliwe, że rodzinne wyjazdy na giełdę aby coś kupić czy sprzedać miały swój klimat. Człowiek spędzał czas razem z rodziną i nabywał nowe doświadczenia i wspomnienia… ale czy darmowe ogłoszenia nie są lepsze? 🙂

Post Author: Paula Dowlasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *