Dofinansowanie dla firm

Dofinansowania unijne dla firm możesz uzyskać na:

  • na projekty badawczo – rozwojowe  na opracowywanie nowych innowacyjnych produktów lub usług
  • na rozówj laboratoriów
  • na zakup gruntów, nieruchomości, środków trwałych czy wartości niematerialnych i prawnych służących produkcji nowych innowacyjnych produktów
  • na ochronę własności przemysłowej

Poziom dofinansowania z Unii na takie projekty waha się od 30% do 80% wszystko zależy od wielkości firmy.

 

Pomoc firmy Eljoh Tech polega na aranżacji prac badawczych, zebraniu kadry do prac badawczych. Przeprowadzane badania mają pomóc określić stan gotowości technologicznej. Przewidują zagrożenia które mogą spotkać naszą firmę i co najważniejsze robią dokładną analizę rynku.

Każdy projekt jest zupełnie inny dlatego do wszystkich Klientów podchodzą indywidualnie i oceniają jakie Klient m szanse na uzyskanie dofinansowania.

Takie spotkania w celu uzyskania pomocy nie wiążą się z żadnymi kosztami dla Klienta. Jednak gdy już zdecydujemy się na pełną pomoc z ich strony musimy liczyć się z dwoma opłatami. Pierwsza płatna po podpisaniu umowy, i druga płatna tylko wtedy gdy nasz wniosek przejdzie i dostaniemy dotację.

 

Dotacje unijne dla firm to ogromna szansa na szybki rozwój. Dofinansowanie umożliwia również zdobycie przewagi nad konkurencją zarówno na rynku lokalnym, jak i globalnym. Początki są najgorsze, dlatego zaczynając przygodę w świecie biznesu konieczne jest posiadanie odpowiedniego kapitału.

 

 

Post Author: Paula Dowlasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *