Bądź piękna – pij sok!

Świeży sok do śniadania – czy może być coś lepszego? 

Ostatnio trafiła do mnie wolnoobrotowa wyciskarka do owoców Hurom H100. Jest to absolutnie przełomowa i innowacyjna wyciskarka do soków. Nowy model wyciskarki wolnoobrotowej wyznaczył zupełnie nowe trendy! Innowacyjna, nowoczesna technologia wykorzystująca wyciskanie soku pod wysokim ciśnieniem w celu zminimalizowania utraty wartości odżywczych w procesie wolnoobrotowego wyciskania soków z owoców oraz warzyw. Technologia wyciskania firmy Hurom jest zaawansowaną wersją tradycyjnej metody wyciskania cytrusów. Metalowe sita zostały zastąpione przez filtry, dzięki szczelinom w filtrach unikniemy długiego procesu mycia. Wystarczy oddzielić filtry od siebie i przepłukać je pod bieżącą wodą – czas mycia został skrócony do 5 sekund.

Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom H100 pozwala przygotować nie tylko świeży sok, ale dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologi 3 filtrów oraz przystawki do lodów można przygotować w niej: mleko z orzechów, lody lub sorbety. Dużą zaletą tej wyciskarki jest to, że jest bardzo cicha i można używać jej o każdej porze dnia czy nocy bez obawy obudzenia domowników. Nowoczesny design wolnoobrotowej wyciskarki idealnie pasuje do każdej przestrzeni, nawet tej najbardziej wymagającej (dostępna jest w dwóch wariantach czarnym i srebrnym).

 

 

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 okazała się bardzo łatwa w obsłudze. Jej złożenie zajmuje kilka minut i już można wyciskać świeży sok. Świetnym rozwiązaniem jest 7-stopniowe nachylenie w dolnej części komory – dzięki czemu cały sok wyleci do końca! Nie musimy przechylać maszyny i obawiać się o jej zniszczenie. Dzięki karcie przepisów która dołączona jest do kompletu możemy wybrać coś dla siebie. Mi osobiście przypadł do gusty najłatwiejszy sok. Kocham arbuzy i jak tylko zrobiłam sobie z nich sok to przepadłam! Dodatkowym ogromnym atutem jest to, że możemy robić np. mleko z orzechów! Dla osoby takiej jak ja która ceni sobie zdrowe żywienie to jest naprawdę świetne urządzenie.

Wyciskarka Hurom H100 nie jest ich pierwszym takim urządzeniem. Poprzednie modele One Stop oraz Alpha Plus są równie dobre i z nimi wyciskanie soku nigdy nie było tak łatwe!

 

 

Post Author: Paula Dowlasz

6 thoughts on “Bądź piękna – pij sok!

  emi

  (17 września 2018 - 09:15)

  Kocham własnoręcznie robione soki , są lepsze niż te kupne … pozdrawiam

  Natalia

  (17 września 2018 - 09:16)

  Super! Sama od dłuższego czasu chciałabym zakupić taką sokowirówkę, ale wciąż niestety są inne wydatki, na które idą pieniądze 😀

  czerwonafilizanka

  (17 września 2018 - 09:59)

  uwielbiam wyciskane soki <3 może kiedyś zainwestuję we własną wyciskarkę

  Magdalena Szymańska

  (17 września 2018 - 19:25)

  Musiałabym się zaopatrzyć w wyciskarkę 😉

  anna

  (19 września 2018 - 12:56)

  a ja nie pijam soków, wolę owoce w całości 😉

  drukarnia offsetowa

  (20 września 2018 - 13:11)

  Jak patrze na te soki to aż ślinka cieknie. Zakupię sobie takie cudo i będę piła soki codziennie. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *