Catering dla każdego?

Catering jest dla każdego a jeżeli chcesz zaskoczyć swoich gości to mam dla Ciebie świetną ofertę…

Będąc na diecie organizacja przyjęcia to nie lada wyzwanie. Znam to! Z jednej strony chcesz ugościć swoich gości dobrym jedzeniem a z drugiej wpadłaś na pomysł aby przyjęcie było FIT. Dobre jedzenie i zdrowe jedzenie nie wykluczają się jednak samemu ciężko jest przygotować dużo zdrowych dań.

Często sama organizując przyjęcia staram się chociaż jedno lub dwa dania zrobić w wersji FIT, niestety są goście którzy na same słowa „TO JEST DIETETYCZNE” reagują alergicznie. Ale korzystając z usług CATERING WARSZAWA możemy być pewni, że nasi goście wyjdą najedzeni.

Catering mogą zamawiać osoby prywatne oraz firmy. Organizują przyjęcia komunijne, chrzciny, wesela, urodziny, rocznice oraz wszystkie inne imprezy okolicznościowe.

 

  • Catering biznesowy – obsłużymy wszelkie biznesowe spotkania, przyjęcia, uroczystości; przygotujemy kanapki bankietowe, przekąski koktajlowe, sałaty i sałatki oraz desery, które podamy podczas przerw kawowych, przerw na lunch, cateringu na szkoleniach i konferencjach oraz podczas pikników i grilli;
  • Catering indywidualny – dla Klientów indywidualnych przygotowujemy catering na przyjęcia okolicznościowe, chrzciny, wesela, komunie, konsolacje i stypy;
  • Ofertę wielkanocną – dla Klientów zainteresowanych przygotowaniem przyjęcia wielkanocnego oraz obsługą cateringową Świąt Wielkiej Nocy, zaaranżujemy eleganckie śniadanie, na którym podamy tradycyjne potrawy wielkanocne w nowoczesnej odsłonie;
  • Ofertę bożonarodzeniową – doskonała propozycja na firmowe spotkania bożonarodzeniowe, którą z powodzeniem można zastosować na przyjęciach rodzinnych, proponujemy bogaty wybór zimnych przystawek, gorącego bufetu i sałatek.

 

Jeżeli nasz klient ma jakieś dodatkowe życzenia dotyczące menu to nie problem, wszystkie nawet najdziwniejsze oczekiwania Oni postarają się spełnić. Usługi cateringowe realizowane są nie tylko w Warszawie ale na terenie całej Polski.

 

Post Author: Paula Dowlasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *