Życie bez ograniczeń – spróbuj to zrobić.

Nie jestem wielką fanką tego aby ktoś mi mówił jak ma wyglądać moje życie, nie lubię też słuchać co mam robić aby szczęście do mnie przyszło. Ale czasami robi mi się tak smutno i pusto – tak po prostu i zwyczajnie. Wtedy siadam i wymyślam sobie tysiące problemów które są wyssane z palca i nic nie znaczą. Czasami potrafię to zwalić na nadchodzące kobiece dni bo wtedy nawet skórka przy paznokciu powoduję falę łez…

Często mówię o tym, że my kobiety potrafimy robić sobie same wielkie problemy z małych spraw. Ale mężczyźni mają taki sam dar jak my tylko jakoś tak się przyjęło, że „baby płaczą z byle powodu”. Problem ze złamanego paznokcia czy lekko zarysowanego samochodu potrafi zrobić KAŻDY. Ale kto potrafi docenić to, że obudził się rano, wstał z łóżka na nogi i zrobił sobie herbatę przy pomocy rąk? Wielu osobom takie proste czynności wydają się zwykłe – tylko zapominamy, że nie każdy ma takie szczęście jak my! Ktoś się dzisiaj rano nie obudził, ktoś inny siadł na wózek, komuś wylała się herbata i się poparzył – a Ty nadal marudzisz.

Życie jest piękne ale niestety bardzo kruche! Nauczmy się doceniać każdy dzień i każdą chwilę… Jeżeli potrzebujesz motywacji która da Ci ogromnego powera do życia to polecam Ci wielkie wydarzenie! Życie bez ograniczeń gdzie główną gwiazdą będzie Nick Vujicic czyli „Gigant Życia” – człowiek który pokazuje, że nie ma barier nie do przekroczenia. Nick prowadzi swój ogromny kanał na YouTube gdzie również motywuje ludzi i pokazuje, że wszystko jest możliwe nawet gdy się nie ma kończyn. Dodatkowo na wydarzeniu „Życie bez ograniczeń” będzie można usłyszeć: Szczepana Brzeskiego, Melanie Nelson, Krzysztofa Hillar, Artura Makiełę, Rolanda Tokko, Łukasza Milewskiego a następnych prelegentów poznamy już wkrótce.

Wydarzenie jest dla każdego – niezależnie jakiej jesteś wiary, jakie są Twoje poglądy, rasa, stanowisko czy poziom pełnoprawności. Każdy potrzebuje motywacji!

 

Więcej informacji – http://www.zyciebezograniczen.pl

 

Ja tam będę  a Ty? 🙂

 

 

Starałeś się ostatnio o odszkodowanie? Jeżeli tak to mam dla Ciebie dobrą i złą wiadomość. Zacznę od złej. Jest duża szansa na to, że Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaciło Ci niższą kwotę niż powinieneś dostać. Po prostu wycenili szkodę na niższą niż jest realnie. Ale na nasze szczęście istnieje Grupa Odszkodowawcza PGO są to profesjonaliści którzy reprezentują poszkodowanych i chcą abyś dostał dopłatę do swojego odszkodowania. Co to jest dopłata do odszkodowania ? Jest to ta brakująca kwota której Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ci nie wypłaciło 🙂

Post Author: Paula Dowlasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *