Litery przestrzenne – twoja reklama

Ostatnio bardzo modne i na topie stały się reklamy z wykorzystaniem podświetlanych liter przestrzennych. Jest to bardzo skuteczny i efektowny rodzaj przekazu. Ale nie tylko mogą to być litery, bez problemu mogą to być cyfry a nawet naprawdę trudne loga czy herby. Wszystko.

Czasami idąc miastem nawet nie wiemy gdzie takie podświetlane litery przestrzenne są, jednak gdy zapada zmrok wszystko wygląda inaczej. Z reklamami jest jak z życiem kto bardziej się wyróżnia ten mocniej do siebie przyciąga. Ile razy w życiu idąc do sklepu patrzyłeś na wystawę, reklamę i wybrałeś ten który „krzyczał” głośniej. Jednak główny powód dla którego warto wybrać taką formę reklamy to zupełnie coś innego. Niska cena i wielkie możliwości. Taka reklama może wisieć na elewacji i „zapraszać” klientów ale z powodzeniem może być w środku i tworzyć miły klimat.

 

 

Czcionkę jaką ma być napisany nas napis wybieramy sami. Jeśli chodzi o podświetlenie to są do wybory moduły led, moduły led rgb, podświetlanie żarówkami, neonami czy pixelami. Rodzaje podświetleń: do przodu bokiem, tyłem, przodem i bokiem, przodem i tyłem, bokiem i tyłem oraz przodem bokiem i tyłem.

Projektanci pomogą dobrać idealną reklamę dla Twojej firmy. Rozmiar, kolor i to jak ma być podświetlana.

Post Author: Paula Dowlasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *