Wyjazdy integracyjne!

Nowe znajomości?

Idąc do nowej pracy czy szkoły wiemy, że poznamy ludzi z którymi przez jakiś czas łączyło będzie nas dużo. Jednak ani w pracy ani w szkole nie mamy zbyt wiele czasu na poznanie się lepiej. Dlatego częstym pomysłem są wyjazdy integracyjne .

Stwórz sobie zgrany zespół.

Twoi pracownicy w tym kwartale dali z siebie wszystko, a może chcesz ich zachęcić do tego aby stali się ZGRANYM ZESPOŁEM? Wyślij ich na wspólny wyjazd integracyjny. Wyjazdy organizowane są tak aby przede wszystkim była dobra interakcja między uczestnikami ale też świetna i niezapomniana zabawa :).

1000 pomysłów na wyjazdy integracyjne.

Wyjazd będzie taki jak Ty chcesz! Firma może zorganizować wyjazd w każdym stylu, nie narzucają swoich pomysłów jeśli jednak Ty nie masz wizji to oni pomogą Ci coś wybrać. Może być tanecznie, ekstremalnie, relaksująco lub poczujecie magię Hollywood.

Czy warto inwestować w takie wyjazdy integracyjne?

Warto! Fajnie jest patrzeć jak ludzie odnajdują wspólny język. Będąc po pracy czy po szkole rodzą się inne interakcje. Można zobaczyć poprzez zabawę jak uda im się razem współpracować. A dodatkowo naładować pozytywną energią swoich pracowników.

Takie wyjazdy integracyjne nie tylko dla firm?

Oczywiście nie musicie razem pracować aby razem wyjechać. Ja prowadzę na Facebook’u grupę „odchudzającą – motywacyjną – plotkującą „i ostatnio padł pomysł aby razem gdzieś wyjechać. Znamy się tylko z sieci ale mamy ze sobą codzienny kontakt i taka wspólna przygoda by nas bardzo zintegrowała :).

Czy koszty takiego wyjazdu są bardzo wysokie?

Wszystko zależy od nas, od tego czego my oczekujemy. Nie ma stałych i gotowych cenników bo inny koszt będzie miała wyprawa w dzikie Bieszczady a inny wyjazd na Majorkę. Klient określa jakich wrażeń szuka – czy ma być to nurkowanie z delfinami czy wyjazd quadami, jaki ma budżet a firma znajduję dla niego coś idealnego. Świetne jest to, że taki „projekt” wyprawy firma realizuje za darmo.

Post Author: Paula Dowlasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *