Schudłam jedząc TO na śniadanie!

Schudłam jedząc takie pyszności – naprawdę. Jestem fanką słodkości, uwielbiam pyszne śniadania i nie lubię potraw zbyt skomplikowanych. Moja dieta nie istnieje, nie ma nazwy ja po prostu jem zdrowo. Można by ją nazwać „DIETA ŁATWA I PRZYJEMNA” – i mówię prawdę. Jestem najedzona, szczęśliwa i efekty w lustrze są.

W poniedziałkowy poranek miałam ogromną chęć na coś słodkiego. Poszłam spać marząc o owsiance jednak rano nie miałam już na nią ochoty! A więc szybki przegląd tego co mam w kuchni. BANANY! Pamiętajcie mając banany i płatki owsiane możecie naprawdę wiele!

Placki bananowe to jest TO!

Składniki:

  • banan
  • 60 g mąki owsianej + 60 g płatek owsianych
  • 100 ml kefiru
  • jeśli lubisz dodaj odrobinę cynamonu

Wykonanie:

  • wymieszaj wszystkie składniki ze sobą, smaż na patelni z obu stron
  • na wierzch dałam masło orzechowe (nie jest to konieczne)

 

Jeśli placki nie są Twoją ulubioną formą śniadania – możesz tak samo zrobić omlet. To co położysz na wierzch zależy od Ciebie może to być fit nutella, mus czekoladowy w wersji fit, dżem bez cukru, banany, borówki – co lubisz. Komponuj sobie to tak abyś Ty była zadowolona. Jeżeli jesz to co lubisz zbliżasz się do celu.

 

Inne przepisy na placki:

Post Author: Paula Dowlasz

15 thoughts on “Schudłam jedząc TO na śniadanie!

    Vai Bewitched

    (21 stycznia 2019 - 10:05)

    Banany to super bomba energetyczna. Na śniadanie w sam raz, ale ja preferuję jajka i różne ich kombinacje.

      Paula Dowlasz

      (21 stycznia 2019 - 10:50)

      Jajka, banany i płatki owsiane to moje życie! Serio!

    Bookendorfina Izabela Pycio

    (21 stycznia 2019 - 19:24)

    Uwielbiam smak bananów, ale jako świeżych owoców, natomiast ich wersja na ciepło nie podchodzi mi.

    Kwadrans dla Ciebie

    (22 stycznia 2019 - 09:22)

    Placki wyglądają super. Bardzo lubię banany. Jednak nie potrafię przekonać się do śniadań na słodko….

    Olga

    (22 stycznia 2019 - 10:47)

    Zawsze myślałam, ze śniadania na słodko to nie moja bajka. Ale na takie placuszki chętnie się skuszę 🙂

    Ewa

    (22 stycznia 2019 - 20:37)

    Uwielbiam banany. Muszę spróbować te placuszki. Wyglądają na pyszne 🙂

      Paula Dowlasz

      (23 stycznia 2019 - 09:00)

      Ja tak samo uwielbiam banany 😀

    Krzysiek

    (22 stycznia 2019 - 21:39)

    Gdyby nie banan, płatki i kefir to mogłoby być nawet smaczne! 😀

      Paula Dowlasz

      (23 stycznia 2019 - 08:59)

      hahahha 😀

    Kasia Hartung

    (23 stycznia 2019 - 08:31)

    Robiłam takie placuszki synkowi i zajadała się nimi cała rodzina 🙂

    Brygida J.

    (23 stycznia 2019 - 12:17)

    Niedawno właśnie koleżanka z pracy poczęstowała mnie tym smakołykiem. W domu zrobiłam, ale z Nutella, no cóż, nie dbam o linię 🤫

      Paula Dowlasz

      (24 stycznia 2019 - 09:29)

      Z nutellą musiało być pyszne – na pewno!

    pożeram strony

    (24 stycznia 2019 - 13:39)

    Uwielbiam wszelkie placuszki, byle bez banana. Mdli mnie po nim niesamowicie

    Spirulina

    (25 stycznia 2019 - 09:30)

    Placuszki uwielbiam, a jak można je jeszcze z rana zrobić w 5 min to jestem za 🙂 Fajny przepis. Na pewno skorzystam!

    Candy Pandas

    (25 stycznia 2019 - 19:39)

    Placuszki bananowe to nasze ulubione <3