Miłość unosi się w powietrzu.

Miłość unosi się w powietrzu a czasami nawet zawiśnie na ścianie. Jesteśmy w trakcie przygotowywania wesela ale też mój W. remontuje nam dom a ja zaczynam zbierać rzeczy do naszego nowego gniazdka. Mamy stół, krzesła, sztućce, talerze i jakiś sprzęt ( nagrałam o tym film na YT [ K L I K ] ) a teraz czas na ozdobę ścian.

Zawsze marzyła mi się piękna sypialnia z ogromnym łóżkiem a nad łóżkiem nasze zdjęcie. W lipcu mieliśmy sesję narzeczeńską i wiedziałam, że któreś z tych zdjęć musimy mieć w większym formacie. Po co? Bo piękne chwilę warto wspominać a patrząc na zdjęcie na którym byliśmy szczęśliwi, przeżywaliśmy coś pierwszy raz razem i mamy z tym miłe wspomnienia zawsze się uśmiechniemy. Jestem ogromną fanką rozwieszania zdjęć wszędzie a najbardziej chyba na lodówce prawdopodobnie większość osób na lodówce ma wspomnienia. A ja naprawdę lubię jak wesołe momenty są z nami na dłużej – to tak jak czas by się zatrzymał. 

Ostatnio wpadłam na galeriadruku.com.pl i zobaczyłam, że wykonują obrazy drukowane na płótnie za normalne ceny. Bo jak przecież przystało fajnie jest mieć coś pięknego „ALE NIE ZA MILIONY”. Wybrałam obraz w formacie 70 cm x 50 cm bo uważam, że to będzie idealna wielkość do naszej (NASZEJ) sypialni :-).

Wiem o tym, że ten obraz będzie z nami bardzo długo bo jest piękny! Michał Brzegowy zrobił nam piękną sesję na której było czuć miłość a teraz dzięki Galerii Druku będziemy mogli tą naszą miłość mieć na ścianie. Pewnie po ślubie wytapetuje sobie ściany naszymi ślubnymi zdjęciami ale myślę, ze to będzie piękna tapeta.

 

Zapraszam Cię do mnie:

Mój kanał na YouTube – [ K L I K ]

Moja grupa odchudzająca – [ K L I K ]

Mój INSTAGRAM – [ K L I K ]

 

Post Author: Paula Dowlasz

1 thought on “Miłość unosi się w powietrzu.

    Kasia Hartung

    (12 marca 2019 - 09:02)

    Ja mam takie drukowane zdjęcie u synka w pokoju i na obrazie jest właśnie on 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *