Ślub, dieta, program TV – co słychać u mnie?

Punkt 1: ŚLUB!

Gorący czas u mnie. Trochę relacjonuję Wam na moim INSTA STORY ale pytacie o więcej. Dlatego pomyślałam, że z okazji weekendu co nie co Wam zdradzę. To, że zaraz wychodzę za mąż wiecie. Jeszcze nie dawno było półtorej roku teraz to już ledwo dwa miesiące. No i powiem Wam, że na razie stresu nie odczuwam. Jestem podniecona, podjarana i SZCZĘŚLIWA. Nie tym, że wreszcie będę miała męża. Nie tym, że będę mogła być tego dnia Księżniczką – nieee… Jestem szczęśliwa bo taki super facet zostanie Moim Mężem i zaczniemy tworzyć rodzinę. No czy to nie jest turbo piękne?

Punkt 2: DIETA?

No cóż… Pytania jak moja dieta przed ślubem są nonsensem ponieważ stokrotnie mówiłam NIE ODCHUDZAM SIĘ DO ŚLUBU. Moja dieta nie jest chwilówką a sposobem na życie. Nie jestem na jakiejś kapuścianej czy zupowej (zupowej – takie słowo istnieje?) diecie. Jem zdrowo, ćwiczę sobie i tyle. Według mnie wyglądam znośnie i nie muszę nagle miesiąc przed ślubem stracić 10 kilogramów.

Punkt 3: Dowlasz znowu będzie w telewizji?

A no będzie. Ale już nie Paula Dowlasz. A Paula Dowlasz – Kachel. Dlatego, że emisja programu w którym będę występować będzie dopiero na przełomie października/listopada więc już będę żoną. Ale nagrywanie zaczynamy już w kwietniu – także postaram się pokazywać Wam na insta story tyle ile mogę. Niestety więcej informacji na temat programu na razie nie mogę Wam udzielić.

Punkt 4: tylko tyle?

Na szczęście nic więcej ani dobrego ani złego się nie dzieję. Czekam na wszystko co przyniesie czas i jestem naprawdę pozytywnie nastawiona. Nagrywam na youtube, współpracuję, pracuję i czytam naprawdę dużo książek. A no dobra wielki fail ale zaczęłam ambitnie oglądać Big Brother’a i nie jestem zachwycona. Muszę się przyznać, że ja też zgłosiłam się do Domu Wielkiego Brata i dostałam zaproszenie na casting ale… przeliczyłam, że gdybym została tam dłużej to SPÓŹNIŁABYM SIĘ NA SWÓJ WŁASNY ŚLUB.

Na sobie mam najlepsze co mogło mnie spotkać tej wiosny! Długa katana jeansowa – BONPRIX

Każde miejsce dobre na reklamę?

Reklama w internecie, plakat na słupie, grafitti na ścianie budynku, roznoszenie ulotek, folia na szybie – każda z tych form jest dobrym sposobem na reklamę swojej własnej firmy. Jednak można wykorzystać jeszcze jeden element który będzie dobrą reklamą oraz pomocą w lokalizacji. Połączenie przydatnego z pożytecznym wycieraczka z logo naszej firmy. Taka forma reklamy i lokalizacji sprawdza się najbardziej w budynku gdzie jest wiele zakładów i każde drzwi wyglądają podobnie.

Zapraszam Cię do mnie:

Moje NAJNOWSZE DZIECKO – [ K L I K ]

Mój kanał na YouTube – [ K L I K ]

Moja grupa odchudzająca – [ K L I K ]

Mój INSTAGRAM – [ K L I K ]

Post Author: Paula Dowlasz

9 thoughts on “Ślub, dieta, program TV – co słychać u mnie?

  Kasia

  (1 kwietnia 2019 - 09:25)

  Cudowny czas przed tobą! Ciesz się tym szykowanie ślubu ile wlezie 🙂

  Gocha

  (1 kwietnia 2019 - 10:40)

  Gratuluje i dobrze ze się nie odchudzasz. Pięknie wyglądasz.

  Marlena H.

  (1 kwietnia 2019 - 11:07)

  Dwa miesiące do ślubu? Czas szybko zleci! 🙂 Wyglądasz pięknie, przede wszystkim zdrowo, więc nie musisz się odchudzać.

  A jeśli chodzi o Big Brother’a…dla mnie to jakaś porażka…

  kaasilka

  (2 kwietnia 2019 - 08:55)

  U mnie już w Lutym minęła pierwsza rocznica naszego ślubu, choć razem mieszkamy już od 10 lat, to dopiero niedawno zdecydowaliśmy się wziąć ślub. Wspaniały okres przed Tobą, ciesz się tym ile możesz

  Martawteatrze

  (2 kwietnia 2019 - 09:06)

  Wszystkiego dobrego, pomyślności!!!!!

  Gaba

  (2 kwietnia 2019 - 15:09)

  Śluby są fajne jak się ich nie organizuje 😛

  Barbarkasia

  (3 kwietnia 2019 - 15:43)

  Zrobiłabyś furorę w tym BigBrotherze ;D

  lik czarter

  (15 kwietnia 2019 - 20:53)

  Super post. Oby tak dalej. Czelam na kolejny twój post 🙂

  Racing Driver Program

  (16 kwietnia 2019 - 19:53)

  Pięknie wyglądasz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *