Ratunek dla włosów?

Uważam, że włosy są wizytówką kobiety…

I nie mam na myśli tego, że tylko kobieta z długimi włosami jest kobieca. Znam wiele kobiet które mają krótkie włosy i wyglądają w nich bardzo pociągająco. Włosy które są zadbane, umyte, rozczesane i nie mają siana na końcu to naprawdę wiele. Ja z moimi włosami miałam wiele przebojów PERYPETIE Z WŁOSAMI i naprawdę dbałam o nie na wiele możliwych sposobów. Jednak farbowanie, stylizacja na gorąco,częste koki, stres i dieta – sprawiają, że moje włosy potrzebują regeneracji. Z racji tego, że jestem przed weselem odezwała się do mnie firma KERABIONE i powiedzieli, że z nimi do wesela moje włosy się poprawią.

KERABIONE

czyli suplementy diety na piękne włosy, skórę i paznokcie.
Kerabione oferuje suplement diety, bogaty w aminokwasy (L-cysteina, L-lizyna, L-metionina), witaminy (m.in. witamina A, E, C), oligoelementy (selen, miedź, cynk, krzem) i kwas hialuronowy, które pomagają w zachowaniu zdrowych włosów oraz utrzymaniu ich prawidłowej pigmentacji, a także mają dobroczynny wpływ na skórę i paznokcie. Starannie opracowana formuła oraz wyselekcjonowane składniki suplementu uzupełniają w organizmie niedobory substancji kluczowych dla dobrego stanu włosów, skóry oraz paznokci.

Otrzymałam paczkę z szamponem, booster olis oraz kapsułkami na porost włosów.

Formuła BOOSTER OLIS to kombinacja cennych dla włosów olejów:

  • olej rozmarynowy
  • olej lawendowy
  • olej bergamotowy
  • olej YLANG YLANG

Zauważyłam, że po ich użyciu mam coraz więcej nowych baby hair a podczas mycia coraz mniej włosów mi wypada.

Szampon stymulujący wzrost włosów z olejkami eterycznymi przeznaczony jest przede wszystkim do włosów suchych, połamanych i zniszczonych przez różne zabiegi.

  • Regeneruje i rewitalizuje mieszki włosowe (olejek lawendowy).
  • Zachowuje objętość włosów i sprawia, że wyglądają na bardziej gęste (olejek rozmarynowy).
  • Nie zawiera SLS, DEA, glikoli.
  • Można go stosować na co dzień.
  • Przeznaczony dla kobiet i mężczyzn.

Witaminy na zdrowe, piękne włosy oraz paznokcie bogate w biotynę, cynk, selen, miedź, witaminę A, nicynę i ryboflawinę. Produkt jest wydajny i ma przyjemną cenę. Moje włosy mniej wypadają, są silniejsze i widać, że „coś się z nimi zadziało” – na lepsze oczywiście.

Już po jednym opakowaniu zauważyłam u siebie znaczną poprawę paznokci i włosów ;).

Moje włosy są w lepszym stanie

przede wszystkim od olejków na porost włosów. Uwielbiam taką formę kosmetyków i pomimo tego, że cała jestem w tych olejkach to i tak to lubię. Ich zapachy są tak kojące, że to nie tylko regeneracja włosów ale i relaks dla mnie. Po jednym miesiącu widać baby hair więc dalej może być tylko lepiej.

Post Author: Paula Dowlasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *