Chodź na plażę! Zbuduj swoją pewność siebie!

Odpowiedni strój na plażę czy walka o swoją pewność siebie?

Idąc na plażę możemy sprawić sobie piękne kimona, narzutki, chusty, kapelusze, czapki i dziesiątki innych dodatków aby dodać sobie pewności. Halo, jesteśmy kobietami i lubimy wyglądać dobrze. Czasami mam taki dzień, że zakładam dresy nie robię makijażu i czuję się najpiękniej na świecie i mogę tak pójść wszędzie dlatego tak samo mam prawo do tego aby na plażę wystroić się jak Blanka Lipińska na pokaz MAGNUM. Jeżeli kobieta wygląda normalnie to jest okey ale jeśli wygląda dobrze i potrafi się „przebić” przez szare tło to jest ŹLE! Co z nami jest nie tak? Czemu wyglądając „WOW” musimy się często tłumaczyć? Olejmy to! Kobiety nawet idąc na plażę możecie wyglądać jak chcecie. Jeżeli masz ochotę plażować w zwykłym szarym bikini bez dodatków to super ale nie kręć nosem na dziewczynę od której bije blask jej neonowego monokini.

Bądź taka jak chcesz.

Wielokrotnie słyszałam z ust kobiet takie słowa :

Kupiłam sobie taką boską sukienkę – patrz! Jest totalnie WOW! Ale wiesz nigdy jej nie założę bo przecież powiedzieliby, że mi odwaliło…

Bezsensu prawda? Chcesz to noś! Myślisz tak? To mów! Dziewczyny czas tak szybko mija, że WARTO MIEĆ JAJA! Warto robić to na co ma się ochotę a właśnie takimi drobnostkami jak ubiór budujemy swoją pewność.

Ostatnio pisałam o tym, że kocham modę bo potrafi zaskoczyć i super jest być kobietą. Idąc na plażę możemy ubrać się wygodnie, ładnie, seksownie, idealnie do opalania bądź idealnie do „pokazania się”. Od czego zależy jak powinnyśmy się ubrać? Tylko od nas samych. Inny strój kąpielowy założymy jadąc nad jezioro na chwilę popływać a inny na cały dzień plażowania.

Bardzo modne są stroje jednoczęściowe z milionami paseczków i siateczek i fakt: SĄ ONE PIĘKNE. Jednak nie wyobrażam sobie w nich się opalać. Najważniejsze jest to, że dzięki obecnej modzie każda z kobiet niezależnie od rozmiaru może ładnie ubrać się na plażę. Pamiętam czasy kiedy dziewczyna o większych kształtach skazana była jedynie na strój kąpielowy jednoczęściowy „ściągnięty z cioci Grażyny”. Koszmarek. Obecnie kostium jednoczęściowy nie kojarzy nam się z czymś brzydkim ponieważ mamy ogromny wybór i jedyne co nas blokuje to nasza fantazja.


Zapraszam Cię do mnie:

Moje NAJNOWSZE DZIECKO – [ K L I K ]

Mój kanał na YouTube – [ K L I K ]

Moja grupa odchudzająca – [ K L I K ]

Mój INSTAGRAM – [ K L I K ]

Post Author: Paula Dowlasz

1 thought on “Chodź na plażę! Zbuduj swoją pewność siebie!

    Galaktyka Muzyki

    (14 kwietnia 2019 - 12:02)

    Dzięki za inspirację. Być może ten wpis przyda się mojej narzeczonej przy wyborze stroju na tegoroczne wakacje. Pozdrawiam i zapraszam do siebie. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *