Apteka internetowa – mój sposób na oszczędność!

Apteka internetowa – dlaczego wolę zakupy online?

Bo jest łatwiej, spokojniej i wiele razy dużo taniej! Apteka to miejsce które wielu osobom kojarzy się jedynie z chorobą, lekarzem i wydaniem fortuny „na głupie leki”. Jednak ja często bywam w aptece i wcale nie oznacza to, że jestem często chora. Do apteki idę np. po sok z buraka czy ACAI, często kupuje kosmetyki takie jak pomadki ochronne do ust czy podkład z konkretnym zabezpieczeniem UV. A gdy moje włosy wołają „ratuj nas” szukam dobrych kosmetyków do skóry głowy! Naprawdę takie produkty też są w aptekach i to coraz więcej!

Niestety często Panie Farmaceutki wiedzę o kosmetykach mają małą, o ile dobrze przedstawią nam skutki uboczne antybiotyku to na temat szamponu wiedzą tyle ile ja. Od kiedy zauważyłam, że w aptekach ludzie wiecznie się spieszą i głupio mi dopytywać się o pomadkę ochronną 5 minut gdy za mną stoi pa który widać, że definitywnie czuję się słabo. Dlatego moim wybawieniem stała się apteka internetowa . Rano z kawą siadam przed komputerem i robię zakupy. Nikt za mną się nie denerwuję i nikt nie próbuje mi nic wciskać. Szukam produktów tylko takich które mnie naprawdę interesują. Czytam jaki mają skład i spokojnie mogę poczytać czy są one dla mnie. Zero stresu.

Wiem o tym, że wiele osób woli rozmawiać z człowiekiem i lubi jak mu pani tłumaczy jednak ja wybieram zakupy on-linę. Wiecie dlaczego? Bo cenie sobie spokój i niskie ceny.

Post Author: Paula Dowlasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *