Dzień Matki – podaruj prezent.

Dzień Matki to wyjątkowy dzień w całym roku i warto go w specjalny sposób celebrować. Na spędzenie tego dnia w wyjątkowy sposób mamy wiele możliwości:

  • spotkanie się z mamą w SPA
  • wyjście na wspólne zakupy
  • wypad do kina/teatru
  • wspólne oglądanie telewizji i jedzenie okropnie kalorycznych pyszności
  • wspólny trening?

Jestem osobą która zamiast prezentów woli dać czas – jakkolwiek to brzmi. Uważam, że nie ma nic cenniejszego niż chwilę z drugą osobą. Z takich wspólnych momentów rodzą się wspomnienia a wspomnienia to jedyne to czego nikt nam nie odbierze.

Może chociaż jeden mały drobiazg?

Tak! Nawet zabierając mamę na wspólny wieczór fajnie jest mieć dla niej coś małego, coś co będzie jej kojarzyło się z tym dniem. Dzień Matki to idealny moment aby podarować swojej mamie kolczyki srebrne . Większość kobiet kocha biżuterię dlatego ona zawsze jest strzałem w setkę.

Kolczyki z perłami, cyrkoniami a nawet z kamieniami syntetycznymi są dobrym pomysłem. Możesz sama wybrać kamień który pojawi się w biżuterii. Szmaragd, bursztyn, kocie oko, lawender, oliwin i wiele innych pięknych kamieni.

Dzień Matki – pokaż, że ją kochasz!

Bądź ze swoją mamą. Zadzwoń do niej. Nie zapominaj o tej kobiecie. Domyślam się, że bywa różnie i czasami macie odmienne zdanie jednak celebruj ten dzień.

Post Author: Paula Dowlasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *