Wypadek to traumatyczne przeżycie!

Czasami jedna chwila potrafi odmienić Twoje życie.

To się znowu stało, stałam na parkingu i ktoś we mnie wjechał, mam już dość to już trzeci raz w ciągu ostatnich dwóch lat! Nie mam siły, ochoty i czasu na załatwianie odszkodowania!” – znasz to? No jasne, kto z nas nie miał takiej sytuacji w życiu? I niestety czasem jest tak, że przysłowiowo „machniemy ręką” na tą sytuacje i sami sobie naprawimy szkodą bo przecież ” nachodzisz się a i tak nie dostaniesz odszkodowania”,
ile w tym prawdy? Nie wiem! Ale mam dla Was idealnie rozwiązanie CODEX!

Codex świadczy pomoc ofiarom wypadków komunikacyjnych, rodzinom które podczas wypadków straciły kogoś bliskiego, poszkodowanym w wypadku przy pracy, poszkodowanym którym odmówiono wypłaty odszkodowania, ofiarom wypadków w rolnictwie. Centrum Obsługi Powypadkowej Codex  jest na rynku od 10 lat i świadczą skuteczną pomoc prawną w uzyskiwaniu odszkodowania. Ich specjaliści zawsze na początku współpracy z klientem oceniają realnie straty, a co najważniejsze płacisz im tylko po skutecznym uzyskaniu roszczeń odszkodowawczych.

99% skuteczności.

Ludzie często boją się współprac z takimi firmami jak Codex. Dlaczego? Proste, zapłacisz komuś z góry a potem ta osoba powie „przepraszam nie udało się, nie dostanie Pani odszkodowania” i wtedy strata podwójna. Brak pieniędzy które zapłaciliśmy oraz odszkodowanie nie jest wypłacone! Ale firma Codex ma same pozytywne opinie, pracowników którzy mają ogromną wiedzę prawną i dużo czasu dla jednego klienta!skuteczność na poziomie 99%!

Post Author: Paula Dowlasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *