Ewa Chodakowska nazwała ICH grubasami?

Chodakowska obraziła rodzinę na stacji benzynowej…

Dzień Dobry! Kocham internety! Naprawdę uwielbiam reakcje ludzi i częste przekształcanie zdań. Ewa Chodakowska nie należy do grona „znanych” osób które lubię jednak szanuję ją za to co robi bo robi to ŚWIETNIE! Motywuje, krzyczy, piszczy, biega, skacze i odchudziła na pewno już tysiące kobiet. Według mnie jest specyficzna ale no halo kto nie jest? Nawiąże najpierw do tytułu aby Wam rozjaśnić o co chodzi (aczkolwiek czy jest ktoś kto nie słyszał tej aferki?).

Ostatnio Ewa Chodakowska nagrywając insta story była na stacji benzynowej gdzie ujrzała rodzinę ponoć w rozmiarze XXL która zajadała się hot dogami i jak to mówi „ich buzie ociekały sosami” i przestrzegła swoje fanki aby tego nie robiły… I to starczyło aby wybuchła bomba i aby nagłówki krzyczały, że obraża ona ludzi.

Nie mam dziś zamiaru skupiać się na Ewie ale chciałam przyznać, że ZGADZAM SIĘ Z NIĄ. Ludzi trzeba przestrzegać. Trzeba mówić głośno o tym co może nam zaszkodzić. Dziesiątki tysięcy osób nie zdają sobie sprawy, że te sosy które leją nam na stacji benzynowej, do gyrosa, czy na pizze są okrutnie kaloryczne… Często bywa tak, że sama bułka i parówka nie ma tyle kcal co ten sos.

Zamiast czepiać się tego, że ona obraziła jakąś tam rodzinę (swoją drogą gdyby ona ich pokazała na story i tak mówiła to było by nie fajnie ale Ewa nikogo nie pokazała!) warto wynieść z tego jakąś wiedzę.

Słuchaj ze zrozumieniem!

A wyniesiesz z tego wiele. Jak to się mawia „człowiek rodzi się głupi i głupi umiera”. Uczymy się całe nasze życie i w tych czasach piękne jest to, że możemy czerpać wiedzę nawet z Instagrama. Łatwo jest powiedzieć OD ZIEMNIAKÓW I CHLEBA UTYJESZ – nie jedz! Ale mało kto czyta to co jest dalej i co mówi, iż od ziemniaków i chleba nie utyjesz a tyjemy od dodatków np. od dwóch łyżek śmietany na ziemniakach, od majonezu na kanapeczce czy sosów pełnych cukru.

Ewa Chodakowska swój przekaz potraktowała jak zareagowanie na samobójstwo tłumacząc to, że gdyby zobaczyła kogoś kto próbuje skoczyć z mostu to też by zareagowała. I SUPER! Reagujmy! W kulturalny sposób ze spokojem a nie krzycząc GRUBASIE NIE KUPUJ TEGO BO I TAK JUŻ JESTEŚ GRUBY… Prowadząc bloga mogę Was naprowadzać na inne zdrowsze kierunki. Często piszę o mitach odchudzania, o tym gdzie kryją się kalorie i o tym, że aby schudnąć nie musimy rezygnować z pyszności.

Wiecie, że pomagając sobie możemy zyskać więcej? Ty posłuchasz porad, ktoś posłucha Ciebie i tak trzeba żyć. Milej jest się wspierać niż doszukiwać się w każdym jednym słowie czegoś „złego” czy „podstępnego”.

Moje artykuły warte przeczytania:

I zapraszam też na mój INSTAGRAM – dowlaszpaula –

Post Author: Paula Dowlasz

8 thoughts on “Ewa Chodakowska nazwała ICH grubasami?

  Nowosadzik

  (27 czerwca 2019 - 14:32)

  Niestety ludzie potrafią dużo dodawać i robić takie dramy, że głowa mała 😀

  sabina

  (28 czerwca 2019 - 09:49)

  Ludzi trzeba przestrzegać, i owszem, ale obgadywać w internecie już nie. To od nas samych zależy, czy chcemy schudnąć i nawoływania Chodakowskiej nic tu nie pomogą. Poza tym dlaczego nigdy, ale przenigdy nie toleruje się osób grubych? Nawołujemy w internecie o miłość, o to, żeby kochać każdego i nikogo nie osądzać, ale kiedy widzimy, że ktoś ma większy brzuch, to dajemy sobie prawo (według nas w imię jakiegoś tam dobra) do nazywania go tłuściochem i oczywiście czujemy się usprawiedliwieni. Patologiczna otyłość to choroba, kilka kilogramów za dużo to nie jest zaś tragedia. Ja mam dość tej wybiórczej tolerancji i wyśmiewania osób otyłych.

  Madka roku

  (28 czerwca 2019 - 10:17)

  Zgadzam się z Tobą. Takie stawianie kogoś za zły przyklad czy obgadywanie w internecie jest trochę słabe. Z drugiej strony, powstają teraz akcje takie catwalk, które polegają na chodzeniu w bieliźnie w centrum miasta, aby pokazywać różne rodzaje piękna. Niektórzy uważają to z kolei za promocję otyłości – widziałam takie komentarze w internecie. Co sądzicie na ten temat?

  Koralina

  (28 czerwca 2019 - 13:04)

  to prawda, interneto to źródło, a nagłówki krzyczą o dziwnych rzeczach zeby tylko wejść na jakaś stronę.

  Bookendorfina

  (28 czerwca 2019 - 16:54)

  Aby schudnąć trzeba zmienić mentalność w sobie, później można to rozszerzyć na rodzinę. Mnie Chodakowska nie imponuje, nie jest dla mnie autorytetem, omijam szerokim łukiem teksty z jej udziałem, podobnie jak innych robiących z tego biznes.

  zaczytanamarzycielka8

  (28 czerwca 2019 - 19:37)

  Chyba jestem wyjątkiem bo nie słyszałam o tej aferze. Jednak zgadzam się powinniśmy wiedzieć co jemy.

  Joanna

  (28 czerwca 2019 - 19:58)

  Muszę przyznać, że jeśli chodzi o Chodakowską to hejterzy jakoś szczególnie sobie ją upodobali i ma z nimi poważnie pod górkę. Cóż, jest dobra w tym co robi i to widać chociażby po jej portfelu, a to razi w oczy.

  […] ostatni artykuł „Ewa Chodakowska nazwała ich grubasami” […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *