GIRLPOWER – silna kobieta!

Jak stać się SILNIEJSZĄ!

Znaj swoją wartość. Pamiętaj jesteś NAJLEPSZA – to tak na początek. Jesteś najpiękniejsza! Masz fajne cycki i tyłek. Jesteś wartościowa i zaradna! Nie czekaj aż ktoś Ciebie doceni – doceń się sama.

Możesz ubierać się jak chcesz. Ile kroć słyszę, że komuś podoba się ta spódnica mini ale jej nie założy bo „co ludzie powiedzą” to nóż mi się w kieszeni otwiera. Po pierwsze co Cię obchodzi „co powiedzą ludzie”? Ludzie i tak coś powiedzą a czy to będzie dobre czy złe to trudno. Najważniejsze abyś Ty czuła się w tym dobrze. Ja patrząc z punktu w którym jestem teraz nie założyłabym kiedyś boho sukienki czy sukienki 7/8 – dlaczego? Bo lepiej się ubrać tak aby wtopić się w tłum… Guzik prawda! Lepiej to jest tak jak my się czujemy dobrze a nie duszeni, tłamszeni. Ubiór jest bardzo istotny i wiele kobiet cierpi z tego powodu. Kobiety MUSZĄ nosić sukienki – nie muszą. Kobietom które mają dzieci nie wypada założyć spodni z dziurami – wypada! Garnitury damskie są tylko dla starszych kobiet – nie są… Dla każdej kobiety dobre jest to co jej odpowiada.

Twoje ciało jest Twoim ciałem i koniec kropka. Chociażby Qczaj krzyczał najgłośniej, chociażby Chodakowska wręczyła Ci bon na swoją dietę i nawet jeśli Codziennie FIT wyskoczy Ci spod łóżka – nie musisz wcale brać się za siebie. Jeśli podobasz się sobie taka jaka jesteś to TAKA BĄDŹ! Weź no taka bądź! I jeśli masz ciut więcej ciałka tu czy tam to nie oznacza tego, że nie możesz być seksowna. Możesz… :). Zdradzę Wam sekret ja kocham kształty plus size u kobiet.

Powinnaś spełniać swoje marzenia. Niezależnie czy masz 15 lat, 25 lat czy 70 lat. Marzenia to marzenia. Jednak aby je spełnić trzeba o nie powalczyć.

Nie pozbywaj się wewnętrznego dziecka. Uważam, że tylko wariaci są coś warci dlatego czasami warto poszaleć. Warto nałożyć uśmiech i z nim przechodzić przez każdy dzień.

Girlpower ma na celu przypomnieć nam kobietom o tym jakie jesteśmy silne. Każda z nas ma coś takiego czego wcześniej by po sobie się nie spodziewała a teraz to robi.

Co mam na sobie?

Bluzka – GIRLPOWER

Bluzka – MIAMI

Sukienka – MIDI

Post Author: Paula Dowlasz

10 thoughts on “GIRLPOWER – silna kobieta!

  Anszpi

  (19 lipca 2019 - 12:19)

  Akceptacja samego siebie jest trudna, więc pewność i robienie tego co się chce nie jest łatwe w dzisiejszym swiecie

  Kwadrans dla Ciebie

  (19 lipca 2019 - 12:26)

  Bycie silną kobietą jest ważne dla nas samych. Często bywa, że zapominamy o tym, jak silne jesteśmy i ile potrafimy osiągnąć 🙂

  Renata

  (19 lipca 2019 - 12:43)

  Marzenia trzeba spełniać. Ładnie wyglądasz. Pozdrawiam!

  Marlena H.

  (19 lipca 2019 - 12:54)

  Świetnie napisane. Kiedyś przejmowałam się tym co powiedzą inni. Cóż, tak dostałam wychowana. Jednak kiedy wyprowadziłam się z rodzinnego domu, założyłam rodzinę i żyje swoim życiem, mam w poważaniu, co kto o mnie mówi. Ubieram się jak lubię i żyje, jak chcę. 😉

  donna

  (19 lipca 2019 - 13:08)

  To jest właśnie najgorsze „bo co ludzie powiedzą” wrrr 🙂 Na szczęście ja już przestałam na to zwracać uwagi 🙂

  Justyna

  (19 lipca 2019 - 13:30)

  Myślę że jest wiele kobiet które nie czują w sobie siły i mocy takie akcje jak najbardziej są potrzebne

  Atrakcyjne wakacje

  (19 lipca 2019 - 15:00)

  Myślę, że kobiety są silniejsze niż mężczyźni choć bardziej się przejmują

  Monika Flok

  (19 lipca 2019 - 16:03)

  dzieki za ten wpis- włąsnie dzis potrzebowałam takisch słów:)

  […] pisałam o GIRLPOWER i wiem jak ciężko ten POWER w sobie […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *