Dziennik Weselny – co o nas piszą.

Dziennik Weselny – Paula & Wojciech pobrali się.

Wesele organizowaliśmy prawie dwa lata do przodu więc czasu miałam dużo. Jednak w ostatnich miesiącach zaczęłam szukać czegoś WOW. Szukałam dodatków takich jakich jeszcze u nikogo nie widziałam i przyznam się dużo czasu mi zajęło nim to znalazłam. Pewnego dnia zupełnie przypadkiem na pintrest mignęła mi gazeta weselna w języku angielskim. Od razu zaczęłam szukać tego u nas i znalazłam. Dziennik Weselny skradł mi serce na szczęście zabrałam się za to dwa miesiące wcześniej i zdążyliśmy z realizacją.

Kto by nie chciał mieć gazety poświęconej swojej miłości i swoim najbliższym? Ja chciałam! Stworzenie gazety ślubnej to sporo pracy i trzeba poświęcić temu dużo czasu ale dla takiego efektu warto. Tworząc swoją gazetę musimy starannie wypełnić cztery formularze. Okładka, dwie strony w środku i tył. Dobrze jest mieć profesjonalne zdjęcia i tutaj bardzo przydała nam się sesja narzeczeńska .

Dziennik Weselny to kreatywna i oryginalna atrakcja na Waszym weselu. Wszystko, co dla Was najważniejsze oprawione w elegancką formę czarno-białej gazety. Pierwsze “cześć”, zapach lasu, odległe miejsca, dzielące Was kilometry, plany snute w słodkie wschody słońca, uścisk mamy, smak herbaty, wspólnych marzeń i najważniejsze “tak” – jesteście piękną historią. Jeśli chcecie podarować swoim gościom moc wzruszeń i uśmiechów, przygotujcie dla nich Wasze wydanie “Dziennika Weselnego”.

Bałam się, że będę musiała sama tworzyć teksty które chcę aby tam się znalazły jednak w formularzu piszemy luźno od kiedy się znamy, co nas łączy, nasze marzenia, wspomnienia, ulubione miejsca, czas spędzony razem i wszystko co tylko chcemy a redakcja Dziennika Weselnego składa to w spójne teksty.

Nie przejmujcie się stylistyką czy ortografią — to oni piszą teksty i artykuły do Waszej gazety. Wybierzcie zdjęcia i doprecyzujcie szczegóły. W każdej chwili możecie coś dodać lub zmienić. Gdy wyślemy kwestionariusz, oni zabierają się za pracę, by po 2 tygodniach wysłać nam gotowy projekt do akceptacji. Jeśli wszystko jest idealnie, trafia on do drukarni. Przeniesiony na elegancki, lekko śmietankowy papier A3, rusza w podróż na Wasz wielki dzień.

Dziennik Weselny to nie tylko „opowiastki” o nas ale w środku jest miejsca na podziękowania. My podziękowaliśmy rodzicom, świadkom i osobom które zorganizowały nam wieczory panieński i kawalerski. Dodatkowo można umieścić QUIZ na nasz temat, plan wesela, zdjęcia naszych rodziców ze swoich ślubów – u nas to było. Oprócz tematów o nas są też artykuły np. o miłości jak z Disneya.

Jak reagowali goście? Uśmiechem :). Zamówiliśmy 140 sztuk na ok. 100 gości i zostało nam naprawdę około 15 sztuk gazet. Goście brali dla siebie i dla swoich znajomych aby im pokazać.

Post Author: Paula Dowlasz

9 thoughts on “Dziennik Weselny – co o nas piszą.

  Vademecum Mamy

  (21 lipca 2019 - 21:50)

  Świetny pomysł. Widziałam już takie w formie prezentów urodzinowych : )

  Atrakcyjne wakacje

  (22 lipca 2019 - 06:36)

  Jest to jakiś pomysł na coś innego ?

  Trendy Mama

  (22 lipca 2019 - 06:58)

  Rewelacyjny pomysł. Gdybym teraz brała ślub, na pewno chciałabym mieć taką oryginalną pamiątkę! Trendy Mama

  Monika

  (22 lipca 2019 - 09:10)

  Ale genialny pomysł! Aż żałuję, że nie wiedziałam o inteniu takiego dziennika jak sama brałam ślub bo wygląda super 🙂

  dyedblonde

  (22 lipca 2019 - 09:12)

  jestem pod wrażeniem rewelacyjne rozwiązanie!!
  że ja wcześniej o tym nie wiedziałam

  Moja lepsza wersja

  (22 lipca 2019 - 09:35)

  Bardzo ciekawy pomysł i przepiękna pamiątka na przyszłość.

  Bookendorfina

  (22 lipca 2019 - 10:56)

  Z takim pomysłem jeszcze się nie spotkałam, bardzo oryginalna pamiątka. 🙂

  Juliusz Cesar

  (22 lipca 2019 - 12:16)

  Fantastyczny pomysł taka gazeta 🙂
  Podoba mi się bardzo 🙂
  Jaka fajna pamiątka 😉

  Łukasz

  (24 maja 2021 - 17:30)

  Pamiątka naprawdę świetna 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *