Alkomat – dobra inwestycja na wakacje.

Alkomat może Cię uratować.

Wakacje to czas imprez, całonocnych grilli i wypadów w różne miejsca. Nie oszukujmy się kto z nas nie lubi zimnego piwa, dobrego wina czy kolorowego drinka? Większość sięga po alkohol i nie ma w tym nic złego jednak czasami powroty z imprez są najgorsze.

Jestem ogromnie smutna gdy w wakacje słychać co chwilę, że zginęli młodzi ludzie wracający z imprezy a kierowca był pod wpływem alkoholu. Tragiczne są tez wieści o tym, że pijany kierowca z zawrotnie dużą prędkością wjechał w inny samochód którym podróżowała rodzina z dziećmi – zginęli na miejscu.

Jestem z tych osób które jak jadą to nie piją nic. Nie interesuje mnie, że powrót planowany jest na 4:00 rano więc o 21:00 „mogę” wypić małe piwo czy lampkę wina. Nie. Kieruje to nie pije i tyle. Koniec. Niestety wiele osób nie wyznaje takiej zasady jak ja i lubi sobie coś tam „łyknąć”.

Bywają też takie imprezy, że poranki są ciężkie. Wtedy nawet alkomat nam nie jest potrzebny bo czujemy, że do auta nie wsiądziemy prędko. Ale co z nami gdy budzimy się po imprezie i czujemy się dobrze? Czy na pewno w naszej krwi nie płynie już alkohol? Warto przejrzeć jakie alkomaty oferują nam sklepy i wybrać najlepszy.

Profesjonalny alkomat ?

Niekoniecznie. Wystarczy zainwestować w sprzęt do użytku prywatnego. Kupując dobry alkomat w korzystnej cenie możemy otrzymać do niego profesjonalny serwis. Pomiary trzeźwości muszą być precyzyjne bo chodzi tu o zdrowie i życie, nasze i innych uczestników ruchu drogowego.

Wszyscy Klienci bez trudu znajdą więc odpowiedni dla siebie dobry alkomat do użytku prywatnego.Oczekiwania w tym zakresie są różne. Jedni chcą jedynie orientacyjnej informacji o tym, jak ich organizm poradził sobie ze spożytym niedawno alkoholem, więc wystarczy im prosty tester trzeźwości, którego cena pozostanie umiarkowana. Innym potrzebny jest wysokiej klasy alkomat profesjonalny, który pozwoli im np. ze spokojem korzystać z potrzebnego do pracy prawa jazdy. I tutaj jednak nasz cennik pozostaje nader atrakcyjny.

Post Author: Paula Dowlasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *