Kuchnia NASZYCH marzeń

Kuchnia sercem naszego domu?

Moje życie to ostatnio rollercoaster. Dużo się dzieje, wiele podróży, przygód, wspólnych decyzji. Ogólnie jest inaczej. Bardzo dobrze ale inaczej. Wcześniej decydowałam o tym co mi się podoba i to wybierałam, teraz jesteśmy we dwójkę i musimy w naszych wizjach „gdzieś się spotkać”.

Od zawsze byłam osobą kochającą gotować i jeść. Serce domu? KUCHNIA! Lubię przybywać w kuchni. Gotować, piec ciasta, robić przetwory a nawet siąść przy kawie i poczytać książkę. Moim szczęściem w życiu jest to, że Mój W. również lubi kuchnie tak samo jak i ja. Nie zaskoczę nikogo jak napiszę, że dużo pracy wkładamy właśnie w nią. Kuchnia to od wieków serce domu. To tutaj toczy się życie każdej rodziny. Dlatego powinna mieć niepowtarzalny i indywidualny charakter.

Nasza KUCHNIA!

Nasza kuchnia będzie typowo nasza. Mamy już piękny drewniany stół i krzesła w kolorze hmmm „baby blue”? Do tego będzie, biel, cegła i drewno. Ma być lekko „instagramowa” ale też funkcjonalna. Wybierając niektóre detale łapiemy się na tym „Ej jakie to piękne patrz – bierzemy!” ale za chwilę puka rozsądek który mówi „piękne to jest ale totalnie nie funkcjonalne”. Dorosłe życie jest takie T R U D N E! (Swoją drogą TYLKO JA mogę zacząć projektowanie kuchni od stołu brawo, brawo Ja).

Szukając idealnych mebli warto skorzystać z indywidualnych projektów. Wydawać się może, że idziemy do sklepu mówimy „Dzień dobry poproszę ten segment (…) do widzenia ” jednak wcale tak nie jest. Coraz częściej korzysta się z opcji kuchnie klasyczne na wymiar . O ile łatwiejsze staje się projektowanie gdy możemy pozwolić sobie na coś typowo pod nas, na wymiar. Wybierając kuchnie klasyczne na wymiar, bierzemy pod uwagę mnóstwo elementów, które składają się na dobrze skomponowany projekt. 
Warto mieć kuchnie w której każdy domownik będzie czuł się dobrze, a przygotowywanie wspólnych posiłków okaże się przyjemnością.  W końcu to nasze serce domu a o serce trzeba dbać.

Post Author: Paula Dowlasz

1 thought on “Kuchnia NASZYCH marzeń

    Wnętrze z Drugiej Ręki

    (5 września 2019 - 15:05)

    Każde pomieszczenie warto dobrze rozplanować. Super, że macie już koncepcję co chcecie, to zawsze bardzo ułatwia. Najgorszy moim zdaniem jest kompletny brak zarysu tego, jak ma wyglądać nasze wnętrze 🙂 A jeśli chodzi o samą kuchnie, to ja również uwielbiam przyrządzać posiłki, tylko nie cierpię sprzątania po tym wszystkim, za to lubię porządek 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *