Moje miejsce w SIECI!

Jestem w sieci!

Pisząc sieć mam na myśli internet a nie to, że ktoś złapał mnie w sieć i nie chce puścić. Aczkolwiek internet jest taką trochę siecią która gdy nas złapie nie chce nas oddać wolno. Pisałam kiedyś o tym jak zarabiam w internecie [KLIK] i co z tego mam a dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam dlaczego to lubię.

Od kiedy pamiętam ciągnęło mnie w tą stronę, kocham pisać i daję mi to ogromną radość gdy ktoś to czyta. Zaczynając od bloga gdy miałam naście lat, potem przejście na bloga na szafa.pl a następnie mocno rozwinięty fotoblog aż do bloga który stał się jednocześnie pasją i pracą. Zakładając bloga tak wcześnie nie myślałam „będę zarabiać” tylko „mam swoje miejsce w sieci”. Kiedyś nie do pomyślenia było, że za dzielenie się czymś w internecie można dostawać pieniądze. Teraz jest to normalne ale i tak bywają ludzie którzy mówią „co robisz?”. Mój blog i moje wszystkie social media są maleńkie ale zauważyłam, że nawet takie maleńkie kanały mogą mieć wiernych czytelników.

Parcie na szkło? Nie sądzę.

Tydzień temu opublikowałam artykuł dotyczący reportażu w DDTVN . I jedna osoba w kilku komentarzach zarzuciła mi parcie na szkło. Nie ja nie lubię siebie oglądać w telewizji ja po prostu uwielbiam całą magię nagrań. To, że od pół roku biorę udział w nagraniach do programu nie oznacza, że czekam na siebie w TV. To oznacza, że biorę udział w cudownej przygodzie i poznaje masę fantastycznych osób. To oznacza, że będę miała cudowne wspomnienia na zawsze a w TV to będzie jedynie moment. Jestem przerażona jak osoby które zarzucają mi, że przesadzam, że po co takie programy? Wiecie co mnie przeraża? Zawiść. Uważam, że warto żyć po swojemu i dać żyć innym.

To, że mam swojego bloga pomaga mi w tym wszystkim. Moje życie upłynie szybko a wspomnienia zostaną na zawsze.

Ludzie z internetu?

Oglądam często youtube i mam swoje ulubione kanały. Szczerze lubię pewną internetową parę. Andziaks i Luka bo o nich mowa są całkowicie ludźmi z internetu. Uwielbiam oglądać ich filmy bo są normalni i pokazują swoje życie. Ich życiem jest kupno klapek za 10 tysięcy lub pudru za jedyne 2 tysiące. Ale tacy są. Stać ich na to. Zapracowali sobie na to i fajnie. Nudząc się czytam komentarze pod ich filmami i jestem zażenowana ludźmi – naprawdę. Serio ludzie to, że komuś nie powodzi i ma nudne życie nie znaczy, że musi wylewać wiadro jadu na kogoś komu się powodzi. Nigdy tego nie zrozumiem. Jedni mają to, inni tamto ale wszyscy jesteśmy ludźmi i każdemu należy się szacunek. Czy to jesteś prezesem, sprzątaczką, youtuberką, modelką czy sekretarką. Wyluzujcie.

Chcesz wyróżnić swoje miejsce w sieci?

Zainwestuj w pozycjonowanie stron . Eksperci zajmą się Twoim blogiem i przeprowadzą skuteczną optymalizację słów kluczowych. Dzięki temu ruch na Twoim blogu się zwiększy i zyskasz szersze grono czytelników. Jeżeli nie masz swojego bloga, strony czy jak ja to nazywam miejsca w sieci to wcale nie znaczy, że nie potrzebujesz pomocy eksperta. Prowadzisz swój lokal? Masz może restaurację? Zgłoś się do nich a oni pomogą wypromować Ci Twój biznes. Bez narzucania, tak jak Ty chcesz i aby Tobie było dobrze.

Post Author: Paula Dowlasz

4 thoughts on “Moje miejsce w SIECI!

  ruda marchewka

  (10 października 2019 - 09:27)

  Nie lubisz oglądać siebie w telewizji? To po co tam idziesz I po co wstawiasz na mystory zdjecie telewizora w ktorym jesteś? Dalej uważasz że to nie jest parcie na szkło? Jest. A Ty nigdy nie będziesz jak Chodakowska albo Andzia xD

   Paula Dowlasz

   (10 października 2019 - 10:42)

   Przypominam Ci, że zmieniając nick, email czy cokolwiek i tak nadal adres IP masz ten sam. W tych czasach sprawdzenie kim jesteś jest bardzo łatwe :).
   PS. czytaj ze zrozumieniem :). Ale miło mi, że jesteś taką moją wierną czytelniczką. Naprawdę ).

    ruda maechewka

    (10 października 2019 - 11:11)

    Wpadam od czasu do czasu żeby się pośmiać z gwiazdy xD

     Paula Dowlasz

     (12 października 2019 - 16:29)

     Spoko! Zapraszam częściej :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *