Jesień-znajdźmy jej pozytywne strony!

Jesień już, już palą chwasty w sadach…

Postanowiłam sobie, że w tym roku jesień nie sprowadzi na mnie fali smutku i przygnębienia. W tym roku dość patrzenia przez okno i jęczenia, że o 16:00 jest już ciemno, zimno i nie ukrywam dla mnie beznadziejnie. Ja jako naczelna fanka upałów naprawdę cierpię… Przypomniałam sobie najfajniejsze rzeczy jakie robię tylko w ten zimny czas i okazało się, że jest ich kilka. Smaki, zapachy typowo jesienne. Ciepłe, mięsiste swetry i masywne botki.

Zaczynamy:

 1.  Długie i ciepłe swetry, oversizowe bluzy, ogromne koszule – cenię jesień za to, że można ubrać się na cebulkę. Latem nie mamy takiej możliwości narzucenia na siebie dodatkowego okrycia a jesienią możemy poszaleć. Stworzenie jesiennej stylizacji jest czasami dużo ciekawsze niż zwykłe szorty latem.
 2.  Cynamon! Lubię smak i zapach cynamonu ale tylko jesienią i zimą. Kawa z dodatkiem cynamonu, unoszący się w domu zapach ciasta z cynamonem i wieczorem ciemne kakao z jego dodatkiem…
 3. Grube piękne skarpety! Mam totalną chorobę na punkcie kupowania ciepłych i ładnych skarpet. Różowe w jednorożce, niebieskie w muminki, w serca, ptaki, psy, koty, cukierki no każde! Normalnie nie mam gdzie ich nosić ale jesień jest idealna do noszenia ich po prostu w domu!
 4. Botki – jestem fanką ciężkich botków! Latem przy 38 stopniach noszenie ich raczej odpada ale…jesień jest idealna.
 5. Ładne kapcie i piżamy – pomimo tego, że po naukach mamy ginkolog sypiam raczej w stroju Ewy to jesień i zima to idealny czas na to aby kupić sobie fajną piżamkę i jakieś odlotowe kapcie np. jednorożce. Tak swoją drogą tą „ty możesz nie wierzyć w jednorożce ale one nigdy w Ciebie nie zwątpią!”
 6. Seriale i programy TV – na każdej stacji ukazała się nowa ramówką a z nią nowe kolejne programy! Ja najbardziej oczekuje na Love Island, Brzydulę, Przyjaciółki i Pierwszą Miłość, a Ty?

Chce przeżyć tą jesień fajnie i godnie. Tym bardziej, że ja tą jesień przeżyje w dwupaku. Dość bycia smutną i załamaną przez rzecz na którą nikt nie ma wpływu! Niech życie będzie piękne obojętnie jaką porę roku mamy! A przecież od połowy listopada pieczemy pierniczki i potem już zbliżamy się do… wiosny!

Zapraszam do mnie:

mój instagram – KLIK

moja grupa odchudzająca – KLIK

moje vinted -sprzedaje za grosze – KLIK

Post Author: Paula Dowlasz

9 thoughts on “Jesień-znajdźmy jej pozytywne strony!

  Tak, jesień ma swoje uroki, nie ma co podawać się szarudze 😉

   Paula Dowlasz

   (6 września 2020 - 18:59)

   Musimy to przetrwać 🙂

  Rafał

  (4 września 2020 - 00:21)

  A ja jako hejter upałów się cieszę 🙂 Wysoka temperatura mnie męczy więc czuję się lepiej, byle tylko deszcz nie lał całymi dniami i pozwalał na spacer.

   Paula Dowlasz

   (6 września 2020 - 18:59)

   Hejter upałów 😀

  Karolina/Nasze Bąbelkowo

  (4 września 2020 - 06:17)

  Jesień ma sporo plusów – ale tylko ta piękna i złota,a nie deszczowa i ponura 😉 Kiedy za oknem jest szaro i brzydko,od razu włączają mi się depresyjne nastroje.

  Aleksandra Załęska

  (4 września 2020 - 09:05)

  Jesień potrafi być piekna, wszystko zależy od naszego nastawienia 🙂

  kaprysek

  (6 września 2020 - 13:27)

  Jestem jesieniarą i uwielbiam wszystko co jesienne – nawet listopadowy, deszczowy dzień ma dla mnie swój urok 😉

   Paula Dowlasz

   (6 września 2020 - 18:58)

   Zazdroszczę 🙂

  Bookendorfina Izabela Pycio

  (1 grudnia 2020 - 16:12)

  Kiedy skończyłam czterdzieści lat zaczęłam mieć więcej czasu na docenianie każdej pory roku, umiłowałam prawdziwą zimę, taką ze śniegiem, a po niej zaraz wielobarwną jesień. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *