GIRLPOWER – siła jest kobietą!

GIRLPOWER!

Znaj swoją wartość. Pamiętaj jesteś NAJLEPSZA – to tak na początek. Girlpower ma na celu wzmocnić wszystkie kobiety. Pokazać, że każda z Nas jest wartościowa i nie jesteśmy tylko cieniem swojego partnera… Jesteś najpiękniejsza! Masz fajne cycki i tyłek. Jesteś wartościowa i zaradna! Nie czekaj aż ktoś Ciebie doceni – doceń się sama. Ja w docenianiu siebie samej jestem „miszczem” naprawdę. Możliwe, że zabrzmi to płytko, egoistycznie ale co miesiąc gdy wypłata wpływa na konto coś sobie kupuje lub sama siebie zapraszam na żarełko czy do kosmetyczki. I nie mówię tu, że kupuje sobie tabletki do zmywarki, zakupy żywnościowe do domu czy idę na paznokcie. Idę zjeść coś dobrego do knajpy i siadam tam sama ze sobą bądź kupuje sobie sukienkę i nie rozmyślam czy ona jest mi potrzebna. Taki mały gest a cieszy.

Często to właśnie my kobiety we wszystkich widzimy power, piękno, dobro i moc we wszystkich tylko nie w sobie…

Możesz ubierać się jak chcesz. Ile kroć słyszę, że komuś podoba się ta spódnica mini ale jej nie założy bo „co ludzie powiedzą” to nóż mi się w kieszeni otwiera. Po pierwsze co Cię obchodzi „co powiedzą ludzie”? Ludzie i tak coś powiedzą a czy to będzie dobre czy złe to trudno. Najważniejsze abyś Ty czuła się w tym dobrze. Ja patrząc z punktu w którym jestem teraz nie założyłabym kiedyś boho sukienki czy sukienki 7/8 – dlaczego? Bo lepiej się ubrać tak aby wtopić się w tłum… Guzik prawda! Lepiej to jest tak jak my się czujemy dobrze a nie duszeni, tłamszeni. Ubiór jest bardzo istotny i wiele kobiet cierpi z tego powodu. Kobiety MUSZĄ nosić sukienki – nie muszą. Kobietom które mają dzieci nie wypada założyć spodni z dziurami – wypada! Garnitury damskie są tylko dla starszych kobiet – nie są… Dla każdej kobiety dobre jest to co jej odpowiada.

Sukienka – BONPRIX

Twoje ciało jest Twoim ciałem i koniec kropka. Chociażby Qczaj krzyczał najgłośniej, chociażby Chodakowska wręczyła Ci bon na swoją dietę i nawet jeśli Codziennie FIT wyskoczy Ci spod łóżka – nie musisz wcale brać się za siebie. Jeśli podobasz się sobie taka jaka jesteś to TAKA BĄDŹ! Weź no taka bądź! I jeśli masz ciut więcej ciałka tu czy tam to nie oznacza tego, że nie możesz być seksowna. Możesz… :). Zdradzę Wam sekret ja kocham kształty plus size u kobiet.

Powinnaś spełniać swoje marzenia. Niezależnie czy masz 15 lat, 25 lat czy 70 lat. Marzenia to marzenia. Jednak aby je spełnić trzeba o nie powalczyć. Girlpower – pamiętaj!

Nie pozbywaj się wewnętrznego dziecka. Uważam, że tylko wariaci są coś warci dlatego czasami warto poszaleć. Warto nałożyć uśmiech i z nim przechodzić przez każdy dzień.

www.pauladowlasz.pl

Zapraszam do mnie:

mój instagram – KLIK

moja grupa odchudzająca – KLIK

moje vinted -sprzedaje za grosze – KLIK


Post Author: Paula Dowlasz

3 thoughts on “GIRLPOWER – siła jest kobietą!

  Pojedztam.pl

  (15 września 2020 - 09:51)

  już od dawna nie interesuje nas to, co ludzie powiedzą na nasz ubiór 🙂

  Bookendorfina Izabela Pycio

  (15 września 2020 - 09:54)

  Pewnie, że nie powinniśmy przejmować się tym, co pomyślą o naszym stroju inni, czy o naszej sylwetce, w końcu czy nie ma większych zmartwień na świecie? 🙂

  TosiMama

  (15 września 2020 - 22:46)

  Nie powinniśmy oceniać innych po ubiorze, bo to, co na siebie zakładamy to indywidualna decyzja każdego z nas:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *