Magda Gessler wysłała mi paczkę?

Kto z Nas nie zna Magdy Gessler, jej Kuchenne Rewolucje na zawsze zapiszą się w historii. Aby zarezerwować stolik w jednej z restauracji Magdy trzeba bardzo się postarać. Dlatego mocno ucieszyłam się gdy dostałam paczkę z przysmakami z jej restauracji, dodatkowo restauracji która jest bardzo blisko mnie bo mowa tutaj o Schronisku Smaków w Bukowinie Tatrzańskiej.

Lato zatrzymane w słoikach.

Maliny w syropie, powidła ze śliwki i barszcz czerwony. Wszystko co lubimy i wszystko co sama robiłam do naszej spiżarni. Byłam bardzo ciekawa malinek w syropie gdyż sama w tym roku postanowiłam zrobić ich dużo. I teraz moje pytanie kogo będą lepsze. Moje czy Magdy Gessler? Dziś na śniadanie zrobiłam owsiankę z malinami a do herbatki dodałam syropu.

Skład słoików jest bardzo dobry, zero ulepszaczy, zero chemii. Owoce i cukier. Po otworzeniu słoika trzeba je zjeść równie szybko co nasze domowe przetwory. Więc jeżeli chodzi o maliny to Pani Gessler może ze mną konkurować… 🙂 Dodatkowo otrzymałam suszone grzyby więc wyczuwam bigos.

Ciasteczka czyli to co uwielbiam! Na pierwsze spróbowanie poszły kakaowe ciastka z gwiazdkami – powiem jedno. Są pyszne! Dziś do kawy otworzyłam ciastka owsiane i zaskoczyły mnie swoim smakiem. Są bardzo dobre ale jako, że ja robiłam takie ciastka milion razy czułam w nich inny smak. Sprawdziłam i jest dodatek mleka w proszku – bajka! Ogromną zaletą tych ciastek jest brak syropu glukozowego i oleju palmowego!

.

Kocham jeść, próbować nowych smaków więc paczka z jedzeniem jest idealna! Myślę, że po całej pandemii chętnie wpadniemy do Bukowiny do Schroniska Smaków już we troje.

Zapraszam do mnie:

mój instagram – KLIK

moja grupa odchudzająca – KLIK

moje vinted -sprzedaje za grosze – KLIK

Zapraszam na poprzedni artykuł:


Marchewkowe pole…
Było już ciasto z cukinii, ciasto z czerwonej fasoli, ciastka owsiane a teraz czas ma ciastka marchewkowe. Idę sezonowo więc teraz czas na marchewki, których obecnie mamy po samą kokardę. U mnie z marchewkami to jest tak jak ze wszystkimi innymi warzywami niezbyt je lubię. Jednak ciastka na bazie marchewki wyszły bardzo dobre.

Post Author: Paula Dowlasz

3 thoughts on “Magda Gessler wysłała mi paczkę?

  Iwona

  (6 listopada 2020 - 13:00)

  Chętnie bym spróbowała tych pyszności ?

  Kasia ChicByKate

  (6 listopada 2020 - 13:26)

  Hej jestem u ciebie tu pierwszy raz. Fajny post i myślę, że produkty, o których piszesz, świetnie sprawdzą się jako prezenty pod choinkę, kupione przez internet i posłane komuś z rodziny właśnie na święta. Zapraszam też do siebie na blogu, tu http://www.chicbykate.com

  Miye

  (9 listopada 2020 - 02:23)

  Moim faworytem stamtąd jest zdecydowanie sok malinowy (czyściutki, bez żadnych niepotrzebnych dodatków).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *