BLOGMAS #4 – książka dobra na wszystko! Najlepsze świąteczne książki.

Książka to najlepszy lek, umilacz czasu i przyjaciel.

Po pierwsze do wigilii jeszcze kilka dni i książka może być naprawdę dobrym prezentem. Dla bliskich osób możemy wybrać coś mocno spersonalizowanego w końcu znamy preferencje naszej mamy, babci, siostry czy przyjaciółki. Jeśli chodzi o dalszą rodzinę możemy śmiało sięgnąć po prostu po bestsellery! Warto wybierać autorów o których coś wiemy i coś tam już czytaliśmy, jeżeli nie mamy zielonego pojęcia o danej książce warto zajrzeć na LUBIMYCZYTAĆ i tam przeczytać recenzję. Jedynie odradzam kupowanie książek typu „Perfekcyjna Pani Domu” napisana przez np. Małgosię Rozenek lub inne tego typu poradniki od celebrytów.

4 najlepsze (według mnie) świąteczne książki!

Co roku przed świętami zaopatruje się w typowo świąteczne książki. Dzięki nim nastrajam się świątecznie, łapie bożonarodzeniowy vibe i zatracam się w romantycznych, rodzinnych a czasami pełnych seksu historiach. Podam Wam tylko 4 tytuły ponieważ macie coraz mniej czasu więc nie chce abyście mieli ogromny problem z wyborem lektury na świąteczne wieczory.

 • Magdalena Witkiewicz – Uwierz w Mikołaja
 • Zbiór opowiadań -Zabójcze Święta
 • Zbiór opowiadań – Miłość z widokiem na Śnieżkę
 • Zbiór opowiadań – Grzeszne Święta

„Uwierz w Mikołaja” – to lektura bardzo ciepła, która doskonale wprowadzi nas w świąteczne nastroje. To książka, która pozwoli się zrelaksować, przypomni, co tak naprawdę jest ważne w życiu i w okresie świąt. Możecie podarować ją w prezencie, możecie rozkoszować się nią po świątecznych porządkach, możecie poczuć dzięki niej magię Bożego Narodzenia.

„Zabójcze święta” – byłeś w tym roku grzeczny? Los i tak Cię dopadnie.

„Miłość z widokiem na Śnieżkę” – Zapraszamy na Wielki Bal Ducha Gór, który odbędzie się 31 grudnia w Hotelu Pod Skałą, w Karpaczu!
Komu uda się wziąć udział w tej imprezie?
Kto stoi za tym tajemniczym przedsięwzięciem?
Osiem zaproszeń, osiem opowieści.

„Grzeszne święta” – Zbiór gorących opowiadań na zimne wieczory. Za oknami mróz, z daleka słychać dzwonki przy saniach, śnieg skrzypi pod butami, a w ciepłym wnętrzu, rozświetlonym blaskiem ognia igrającego w kominku, spotykają się spojrzenia, splatają się palce, usta łączą się w pocałunku. Zamiast szelestu papieru towarzyszącego rozpakowywaniu prezentów słychać szelest ubrań zsuwających się na podłogę. To będą wyjątkowe Święta.

Zapraszam do mnie:

mój instagram – KLIK

moja grupa odchudzająca – KLIK

moje vinted -sprzedaje za grosze – KLIK

Post Author: Paula Dowlasz

11 thoughts on “BLOGMAS #4 – książka dobra na wszystko! Najlepsze świąteczne książki.

  Katarzyna Krasoń

  (7 grudnia 2020 - 10:23)

  Nie czytałam żadnej z tych książek, ale jakoś nie przepadam za typowymi świątecznymi historiami 🙂

   Paula Dowlasz

   (8 grudnia 2020 - 09:44)

   Szkoda 🙁

  Marlena H.

  (7 grudnia 2020 - 16:33)

  Książka jest dla mnie zawsze idealnym prezentem. W grudniu lubię czytać powieści w świątecznych klimatach. Widzę u Ciebie tytuł autorstwa Magdaleny Witkiewicz, który marzy mi się jako prezent pod choinką. 🙂

   Paula Dowlasz

   (8 grudnia 2020 - 09:44)

   Ooo tak ta książka M. Witkiewicz jest piękna 🙂

  Chicbykate Kasia

  (7 grudnia 2020 - 19:36)

  Muszę przyznać, że nie znałam tych ksiazek. Uwielbiam czytać książki kiedy za oknem śnieg a w te słychać bożonarodzeniowe piosenki. Zapisze sobie tytuły i poszukam je w księgarniach.

   Paula Dowlasz

   (8 grudnia 2020 - 09:44)

   Polecam 🙂

  Agnieszka

  (8 grudnia 2020 - 10:42)

  Lubię te świąteczne pozycje, wprowadzają mnie w klimat Bożego Narodzenia. Jest tyle tytułów, można wybierać i przebierać!

  Viola z My British Journey

  (8 grudnia 2020 - 19:52)

  Oj tak również mam kilka świątecznych książek do przeczytania w grudniu i styczniu,jakos nie gonie za celebryckimi tekstami tak wiec popieram w pełni o czym piszesz. Z Twoich propozycji najchętniej sięgnęłabym po książkę ze Śnieżką w tle. Pochodzę z Dolnego Śląska a te rejony i same Karkonosze znam doskonale,taka mala nostalgia. Na święta jak najbardziej wskazana.

   Pojedztam.pl

   (12 grudnia 2020 - 21:41)

   Czytałyśmy 4 z nich, czyli wszystkie i względem niektórych mamy mieszane uczucia.

  Marlena H.

  (15 grudnia 2020 - 20:11)

  No i chyba Mikołaj przyniesie mi ten tytuł, jak jego inne powieści pani Witkiewicz. Cięższe się bardzo. Ze swistecznych tytułów polecsm też książki Natalii Sońskiej.

  Aga

  (3 stycznia 2021 - 19:28)

  Uwielbiam książki i zawsze udaje mi się wybrać coś fajnego, nie tylko na święta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *