BLOGMAS #6 – tanie ozdabianie domu?

Tanie, tanio, taniej!

Czyli jak przygotować dom na święta i nie wydać kilku tysięcy? Jeśli byśmy chcieli to możemy śmiało wydać dużo tysięcy i mieć pięknie udekorowany dom. Ale co zrobić gdy chcemy mieć pięknie udekorowany dom i przy tym nie zbankrutować?

DIY – do it yourself!

Możemy albo kupić duże, piękne wieńce na drzwi lub możemy zrobić je sami. Wystarczy w ciągu całego roku przekopać allegro i kupić potrzebne nam rzeczy, trochę drucików, pistolet na gorący klej i stworzymy coś nietuzinkowego i idealnie pasującego do naszego domu.

.

A po każdym Nowym Roku…

Są duże wyprzedaże! Ponieważ sklepy chcą się pozbyć jak najwięcej towaru i można trafić na obniżki nawet do 80%! Warto więc wtedy kupić ozdoby, schować je do szafy a w grudniu po prostu je wyjąć. Warto odwiedzić wtedy pepco, KIK, rossmann, castoramę i wszelkiego rodzaju podobne sklepy.

A czy aliexpress to dobry sposób?

Bardzo dobry sposób! Jedyne to musimy się wcześniej ogarnąć i pamiętać aby zakupy zrobić w okolicy września max. początkiem października. Kupując ozdoby na alie dużo oszczędzimy a i znajdziemy takie perełki których u nas nie ma. Tanie ozdabianie domu z aliexpress jest możliwe!

.

Domowe ozdoby?

Własnoręcznie zrobione pierniczki lub ciastka maślane w typowo świątecznych kształtach. Łańcuchy wykonane przez dzieci. Jeżeli nie mamy bombek a lubimy rękodzieło sami możemy zrobić bombki.

Idź na spacer do lasu, pozbieraj szyszek, wysusz je a potem spryskaj złotolem. Takie szyszki nadają się do stroików, do słoików jako ozdoba lub można powiesić je na choince.

Suszone plastry cytryn lub pomarańczy. Nie ma chyba prostszej ozdoby. Wystarczy suszarka do grzybów i wszystko możemy ususzyć.

Tanie ozdoby na allegro?

Warto szukać okazji, filtrować, sortować bo naprawdę na allegro czekają porządne oferty. Ja dodatkowo wykupiłam dostawy allegro smart i dzięki temu oszczędziłam już naprawdę sporo bo jedna to prawda, że „grosz do grosza…” i tak dalej :).

Zapraszam do mnie:

mój instagram – KLIK

moja grupa odchudzająca – KLIK

moje vinted -sprzedaje za grosze – KLIK

Post Author: Paula Dowlasz

4 thoughts on “BLOGMAS #6 – tanie ozdabianie domu?

  Akacja

  (11 grudnia 2020 - 15:38)

  Na naszej wiejskiej choince wiszą tylko naturalne ozdoby. Robię na szydełku laleczki i gwiazdki.

  Marta

  (12 grudnia 2020 - 09:23)

  Piekne!

  Anna z Wychowanie to przygoda

  (12 grudnia 2020 - 14:55)

  Ja jestem jak najbardziej za domowymi ozdobami : jest to nie tylko przyjemnie spedzony czas, ale i wspaniala pamiatka. Takie niepowtarzalne, jedyne domowe ozdoby. Pozdrawiam serdecznie!

  Karolina/Nasze Bąbelkowo

  (13 grudnia 2020 - 02:22)

  My na choinkę mamy ten sam zestaw ozdób od 10 lat,niczego nie dokupujemy – a dom dekorujemy co roku jakimiś innymi własnoręcznie zrobionymi cudeńkami,niewielkim kosztem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *