Czas na kawę [1] – najgorszy wpis na blogu.

Ploteczki i kawa – wirtualne spotkanie z koleżanką!

Ciaaach pyk! Zaczynamy nowy cykl na moim blogu! Czas na wirtualną kawę i plotki! Ostatnio dostałam maila z propozycją założenia konta na buycoffe i szczerze mówiąc byłam na nie. Jednak później pomyślałam, że może to fajny pomysł ale coś za coś. Udostępnię Wam link do swojego konta ale zrobimy z tego cykl. I tak właśnie zaczynamy ploteczki.

Ciepię na brak weny. Nawet nie wiecie ile razy ostatnio odpalam laptopa, otwieram bloga i zaczynam pisać ale słowa nie mają sensu. Czasami bywa tak, że w ciągu godziny potrafię napisać dwa dobre artykuły a ostatnio od miesiąca NIC. Dlatego może te plotki trochę mnie pobudzą.

Co u mnie? No cóż codziennie podobnie. Młody się budzi, ogarniam najpierw siebie potem jego, jedzenie, karmienie, pielucha, trening, obiad (…) kąpiel, love island i dobranoc. Za dwa dni Młody kończy 3 miesiące i cytując klasyka „jak do tego doszło nie wiem”. Jednak rośnie jak szalony i codzienne jego uśmiechy są warte wszystkiego. No ale wiecie podobno to normalne i po urodzeniu dziecka kobiecie trochę wykręca mózg i jedyny słuszny i najlepszy według niej temat to jej dziecko. Jednak ja staram się aby ten turbo maDkizm mnie nie ogarnął…

Czekam na wiosnę jednak zamiast lepszej pogody to jest coraz gorzej. Śnieg, deszcz i wiatr. Wieczorami oglądamy love island bo jesteśmy wiernymi fanami tego „ambitnego” programu. Ale na koniec dnia takie odmóżdżenie wchodzi idealnie. A może następny czas na kawę zrobię plotki o love island? Powiem Wam szczerze mam wrażenie, że mój mózg pozbył się jakiejś umiejętności pisania artykułów. Dosłownie piszę i czuję się jakbym robiła to pierwszy raz. Jestem przerażona tym stanem rzeczy jednak może jak będę pisała znowu częściej to wena i umiejętności mi wrócą. No a na koniec tego ambitnego wpisu (tak to jest najgorszy artykuł na moim blogu) zapraszam na:

mój instagram – KLIK

moja grupa odchudzająca – KLIK

moje vinted -sprzedaje za grosze – KLIK

No i udostępniam moje buycoffe.to –> [KLIK]

Post Author: Paula Dowlasz

9 thoughts on “Czas na kawę [1] – najgorszy wpis na blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *