Cellulit – OUT!

Cellulit – nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, występujące razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Pojawia się po okresie dojrzewania, nasilają się w ciąży, menopauzie i w zaburzeniach hormonalnych[1]. Efektem jest nierówna i pofałdowana powierzchnia skóry ud, bioder, kolan, pośladków, ramion i sutków. Na skórze tych partii ciała mogą być widoczne guzki i zgrubienia, czasami mogą one powodować ból.

Zmiany występują przede wszystkim wśród kobiet i młodych dziewcząt i powodowane są prawdopodobnie przez nadmiar estrogenów w ich organizmie. Cellulit rzadko występuje u mężczyzn[1].

źródło: wikipedia

Akceptacja czy walka?

Cellulit miałam zawsze. Większy jak byłam gruba, później mniejszy. W ciąży był mniejszy, po ciąży chyba też a jakiś czas temu (tak jak pisałam tu –> KLIK ) zaskoczył mnie. Moja pupa przypominała pomarańczę, starą pomarańczę. Stałam, patrzyłam i byłam w szoku. Uważam, że cellulit jest zupełnie czymś normalnym. Nie trzeba go ukrywać, nie trzeba nienawidzić. Jeżeli masz go. Lubisz go. To masz do tego święte prawo. Miziaj go, przytulaj, głaszcz i całuj (jeśli dosięgasz).

Ale jeżeli chcesz z nim zawalczyć to mam dla Ciebie (dobrą!) poradę. Uprzedzam nie wiem czy to jest zdrowe dla skóry, nie mam z nimi współpracy więc nie mam kodu zniżkowego, nikt mi nie kazał tego pisać. Używam tego ponad miesiąc. Widzę efekt. Dzielę się.

Po pierwsze! SZCZOTKOWANIE. Dużo osób mówi, że to bujda, że nie działa. Prawda jest taka, że szczotkując się raz na tydzień efektów nie będzie. Trzeba robić to codziennie wtedy efekty będą. Będą widoczne.

Do pielęgnacji ciała dodałam co 3/4 dni koncentrant cynamonowy z kofeiną –> link TU . Na opakowaniu producent napisał, że trzeba owijać się folią. Ja tego nie stosuje bo to dla mnie zbyt czasochłonne.

Po kąpieli smaruje pupę, uda i boczki i czekam na ogień. Jest ogień. Uczucie palenia jest mocne. Za każdym razem mówię sobie „o nie! To ostatni raz” ale za trzy dni robię to samo.

Koncentraty są różne i mają różne ceny. Na początek polecam zrobić tak jak ja i kupić mniejszy. Sprawdzić czy nam pasuje, czy nie mamy uczulenia.

.

Zapraszam na KAWĘ ZE MNĄ -[KLIK]

najgorszy artykuł na tym blogu- KLIK

mój instagram – KLIK

moja grupa odchudzająca – KLIK

moje vinted -sprzedaje za grosze – KLIK

Post Author: Paula Dowlasz

2 thoughts on “Cellulit – OUT!

  Pojedztam.pl

  (26 czerwca 2021 - 12:56)

  Sporo osób poleca szczotkowanie, ale jeszcze z niego nie korzystałam.

   Paula Dowlasz

   (26 czerwca 2021 - 22:29)

   Polecam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *